Round 1 (07/08/2011 - 07/08/2012)
Sunday, 07/08/2011
17:00 Osogovo 3 : 0 Belasica
17:00 Skopje 5 : 0 Rufeja 93
17:00 Pelister 2 : 0 Korabi
17:00 Vlazrimi 77 0 : 0 Drita
17:00 Lokomotiva 1 : 2 Gostivar
17:00 Makedonija GjP 2 : 2 Kozhuf (M)
17:00 Ohrid Lote 2 : 3 Gorno Lisiche
Tuesday, 07/08/2012
17:00 Tikvesh 2 : 1 Pobeda
Round 2 (14/08/2011)
Sunday, 14/08/2011
17:00 Pobeda 1 : 1 Gorno Lisiche
17:00 Kozhuf (M) 3 : 0 Ohrid Lote
17:00 Gostivar 1 : 1 Makedonija GjP
17:00 Drita 4 : 0 Lokomotiva
17:00 Korabi 0 : 1 Vlazrimi 77
17:00 Rufeja 93 0 : 1 Pelister
17:00 Belasica 1 : 1 Skopje
17:00 Tikvesh 3 : 1 Osogovo
Round 3 (20/08/2011 - 22/08/2011)
Saturday, 20/08/2011
16:30 Vlazrimi 77 1 : 1 Rufeja 93
Sunday, 21/08/2011
16:30 Osogovo 1 : 2 Pobeda
16:30 Pelister 4 : 1 Belasica
16:30 Lokomotiva 3 : 2 Korabi
16:30 Makedonija GjP 3 : 1 Drita
16:30 Ohrid Lote 1 : 5 Gostivar
16:30 Gorno Lisiche 0 : 1 Kozhuf (M)
Monday, 22/08/2011
16:30 Skopje 2 : 0 Tikvesh
Round 4 (28/08/2011)
Sunday, 28/08/2011
16:30 Pobeda 2 : 0 (1 : 0) Kozhuf (M)
16:30 Gostivar 3 : 0 (2 : 0) Gorno Lisiche
16:30 Drita 2 : 0 (2 : 0) Ohrid Lote
16:30 Korabi 1 : 0 (1 : 0) Makedonija GjP
16:30 Rufeja 93 2 : 1 (0 : 0) Lokomotiva
16:30 Belasica 2 : 2 (2 : 0) Vlazrimi 77
16:30 Tikvesh 1 : 0 (1 : 0) Pelister
16:30 Osogovo 1 : 0 (0 : 0) Skopje
Round 5 (11/09/2011)
Sunday, 11/09/2011
16:00 Skopje 3 : 1 Pobeda
16:00 Pelister 1 : 1 Osogovo
16:00 Vlazrimi 77 0 : 2 Tikvesh
16:00 Lokomotiva 1 : 0 Belasica
16:00 Makedonija GjP 0 : 0 Rufeja 93
16:00 Ohrid Lote 3 : 1 Korabi
16:00 Gorno Lisiche 1 : 1 Drita
16:00 Kozhuf (M) 2 : 1 Gostivar
Round 6 (18/09/2011)
Sunday, 18/09/2011
15:30 Pobeda 1 : 0 Gostivar
15:30 Drita 2 : 1 Kozhuf (M)
15:30 Korabi 1 : 0 Gorno Lisiche
15:30 Rufeja 93 0 : 1 Ohrid Lote
15:30 Belasica 0 : 2 Makedonija GjP
15:30 Tikvesh 0 : 0 Lokomotiva
15:30 Osogovo 0 : 0 Vlazrimi 77
15:30 Skopje 3 : 0 Pelister
Round 7 (25/09/2011)
Sunday, 25/09/2011
15:00 Pelister 2 : 0 Pobeda
15:00 Vlazrimi 77 1 : 0 Skopje
15:00 Lokomotiva 3 : 0 Osogovo
15:00 Makedonija GjP 3 : 0 Tikvesh
15:00 Ohrid Lote 2 : 1 Belasica
15:00 Gorno Lisiche 5 : 1 Rufeja 93
15:00 Kozhuf (M) 1 : 0 Korabi
15:00 Gostivar 1 : 1 Drita
Round 8 (02/10/2011)
Sunday, 02/10/2011
15:00 Pobeda 1 : 1 Drita
15:00 Korabi 1 : 0 Gostivar
15:00 Rufeja 93 0 : 1 Kozhuf (M)
15:00 Belasica 0 : 3 Gorno Lisiche
15:00 Tikvesh 2 : 1 Ohrid Lote
15:00 Osogovo 0 : 3 Makedonija GjP
15:00 Skopje 3 : 0 Lokomotiva
15:00 Pelister 4 : 2 Vlazrimi 77
Round 9 (16/10/2011)
Sunday, 16/10/2011
14:00 Vlazrimi 77 1 : 1 Pobeda
14:00 Lokomotiva 2 : 0 Pelister
14:00 Makedonija GjP 1 : 1 Skopje
14:00 Ohrid Lote 4 : 2 Osogovo
14:00 Gorno Lisiche 4 : 1 Tikvesh
14:00 Kozhuf (M) 4 : 1 Belasica
14:00 Gostivar 1 : 0 Rufeja 93
14:00 Drita 5 : 1 Korabi
Round 10 (22/10/2011 - 23/10/2011)
Saturday, 22/10/2011
14:00 Belasica 1 : 1 Gostivar
Sunday, 23/10/2011
14:00 Pobeda 2 : 0 Korabi
14:00 Rufeja 93 0 : 3 Drita
14:00 Tikvesh 1 : 0 Kozhuf (M)
14:00 Osogovo 2 : 3 Gorno Lisiche
14:00 Skopje 3 : 0 Ohrid Lote
14:00 Pelister 3 : 1 Makedonija GjP
14:00 Vlazrimi 77 1 : 0 Lokomotiva
Round 11 (30/10/2011)
Sunday, 30/10/2011
13:00 Lokomotiva 3 : 0 Pobeda
13:00 Makedonija GjP 3 : 2 Vlazrimi 77
13:00 Ohrid Lote 1 : 3 Pelister
13:00 Gorno Lisiche 0 : 1 Skopje
13:00 Kozhuf (M) 4 : 1 Osogovo
13:00 Gostivar 0 : 0 Tikvesh
13:00 Drita 2 : 0 Belasica
13:00 Korabi 2 : 3 Rufeja 93
Round 12 (05/11/2011)
Saturday, 05/11/2011
13:00 Pobeda 2 : 0 Rufeja 93
13:00 Belasica 2 : 0 Korabi
13:00 Tikvesh 0 : 2 Drita
13:00 Osogovo 3 : 2 Gostivar
13:00 Skopje 2 : 1 Kozhuf (M)
13:00 Pelister 0 : 1 Gorno Lisiche
13:00 Vlazrimi 77 2 : 0 Ohrid Lote
13:00 Lokomotiva 0 : 2 Makedonija GjP
Round 13 (20/11/2011)
Sunday, 20/11/2011
13:00 Makedonija GjP 2 : 0 Pobeda
13:00 Ohrid Lote 3 : 0 Lokomotiva
13:00 Gorno Lisiche 3 : 1 Vlazrimi 77
13:00 Kozhuf (M) 1 : 0 Pelister
13:00 Gostivar 3 : 1 Skopje
13:00 Drita 4 : 1 Osogovo
13:00 Korabi 3 : 1 Tikvesh
13:00 Rufeja 93 4 : 1 Belasica
Round 14 (27/11/2011)
Sunday, 27/11/2011
13:00 Pobeda 2 : 0 Belasica
13:00 Tikvesh 2 : 0 Rufeja 93
13:00 Osogovo 2 : 0 Korabi
13:00 Skopje 0 : 0 Drita
13:00 Pelister 3 : 2 Gostivar
13:00 Vlazrimi 77 0 : 0 Kozhuf (M)
13:00 Lokomotiva 1 : 0 Gorno Lisiche
13:00 Makedonija GjP 3 : 0 Ohrid Lote
Round 15 (04/12/2011)
Sunday, 04/12/2011
13:00 Ohrid Lote 3 : 2 Pobeda
13:00 Gorno Lisiche 2 : 2 Makedonija GjP
13:00 Kozhuf (M) 0 : 1 Lokomotiva
13:00 Gostivar 0 : 0 Vlazrimi 77
13:00 Drita 0 : 1 Pelister
13:00 Korabi 1 : 1 Skopje
13:00 Rufeja 93 3 : 1 Osogovo
13:00 Belasica 0 : 2 Tikvesh
Round 16 (10/03/2012)
Saturday, 10/03/2012
14:00 Pobeda 1 : 1 Tikvesh
14:00 Belasica 3 : 1 Osogovo
14:00 Rufeja 93 1 : 0 Skopje
14:00 Korabi 0 : 0 Pelister
14:00 Drita 2 : 0 Vlazrimi 77
14:00 Gostivar 3 : 2 Lokomotiva
14:00 Kozhuf (M) 2 : 0 Makedonija GjP
14:00 Gorno Lisiche 4 : 0 Ohrid Lote
Round 17 (13/03/2012)
Tuesday, 13/03/2012
14:00 Gorno Lisiche 1 : 0 Pobeda
14:00 Ohrid Lote 0 : 2 Kozhuf (M)
14:00 Makedonija GjP 0 : 1 Gostivar
14:00 Lokomotiva 0 : 0 Drita
14:00 Vlazrimi 77 1 : 1 Korabi
14:00 Pelister 1 : 0 Rufeja 93
14:00 Skopje 2 : 1 Belasica
14:00 Osogovo 1 : 0 Tikvesh
Round 18 (24/03/2012)
Saturday, 24/03/2012
14:00 Pobeda 2 : 1 Osogovo
14:00 Tikvesh 1 : 2 Skopje
14:00 Belasica 0 : 0 Pelister
14:00 Rufeja 93 5 : 0 Vlazrimi 77
14:00 Korabi 1 : 0 Lokomotiva
14:00 Drita 0 : 0 Makedonija GjP
14:00 Gostivar 1 : 1 Ohrid Lote
14:00 Kozhuf (M) 1 : 0 Gorno Lisiche
Round 19 (27/03/2012)
Tuesday, 27/03/2012
15:00 Kozhuf (M) 3 : 0 Pobeda
15:00 Gorno Lisiche 1 : 0 Gostivar
15:00 Ohrid Lote 0 : 2 Drita
15:00 Makedonija GjP 5 : 0 Korabi
15:00 Lokomotiva 0 : 1 Rufeja 93
15:00 Vlazrimi 77 1 : 4 Belasica
15:00 Pelister 1 : 0 Tikvesh
15:00 Skopje 2 : 0 Osogovo
Round 20 (31/03/2012 - 01/04/2012)
Saturday, 31/03/2012
16:00 Osogovo 1 : 2 Pelister
16:00 Tikvesh 9 : 3 Vlazrimi 77
16:00 Belasica 0 : 0 Lokomotiva
16:00 Rufeja 93 0 : 1 Makedonija GjP
16:00 Korabi 2 : 0 Ohrid Lote
16:00 Drita 1 : 0 Gorno Lisiche
16:00 Gostivar 0 : 0 Kozhuf (M)
Sunday, 01/04/2012
16:00 Pobeda 0 : 1 Skopje
Round 21 (07/04/2012)
Saturday, 07/04/2012
16:00 Gostivar 0 : 1 Pobeda
16:00 Kozhuf (M) 2 : 2 Drita
16:00 Gorno Lisiche 3 : 0 Korabi
16:00 Ohrid Lote 0 : 2 Rufeja 93
16:00 Makedonija GjP 4 : 0 Belasica
16:00 Lokomotiva 2 : 0 Tikvesh
16:00 Vlazrimi 77 1 : 0 Osogovo
16:00 Pelister 1 : 0 Skopje
Round 22 (10/04/2012)
Tuesday, 10/04/2012
16:00 Makedonija GjP 0 : 2 Tikvesh
16:00 Lokomotiva 0 : 0 Osogovo
16:00 Gorno Lisiche 0 : 2 Rufeja 93
16:00 Kozhuf (M) 0 : 2 Korabi
16:00 Drita 2 : 0 Gostivar
16:00 Belasica 4 : 0 Ohrid Lote
16:00 Vlazrimi 77 1 : 4 Skopje
16:00 Pelister 0 : 0 Pobeda
Round 23 (14/04/2012)
Saturday, 14/04/2012
16:00 Belasica 1 : 2 Gorno Lisiche
16:00 Gostivar 1 : 2 Korabi
16:00 Drita 2 : 1 Pobeda
16:00 Makedonija GjP 2 : 0 Osogovo
16:00 Kozhuf (M) 1 : 1 Rufeja 93
16:00 Ohrid Lote 1 : 7 Tikvesh
16:00 Skopje 1 : 2 Lokomotiva
16:00 Pelister 2 : 0 Vlazrimi 77
Round 24 (21/04/2012)
Saturday, 21/04/2012
16:00 Gorno Lisiche 1 : 1 Tikvesh
16:00 Kozhuf (M) 1 : 0 Belasica
16:00 Drita 1 : 0 Korabi
16:00 Pelister 2 : 0 Lokomotiva
16:00 Gostivar 0 : 4 Rufeja 93
16:00 Vlazrimi 77 0 : 3 Pobeda
16:00 Ohrid Lote 0 : 1 Osogovo
16:00 Makedonija GjP 2 : 1 Skopje
Round 25 (29/04/2012)
Sunday, 29/04/2012
14:00 Makedonija GjP 0 : 1 Pelister
16:30 Kozhuf (M) 0 : 0 Tikvesh
16:30 Drita 1 : 1 Rufeja 93
16:30 Gostivar 1 : 0 Belasica
16:30 Gorno Lisiche 5 : 1 Osogovo
16:30 Korabi 4 : 0 Pobeda
16:30 Skopje 4 : 1 Ohrid Lote
16:30 Vlazrimi 77 1 : 3 Lokomotiva
Round 26 (05/05/2012 - 06/05/2012)
Saturday, 05/05/2012
16:30 Korabi 1 : 3 Rufeja 93
16:30 Drita 2 : 1 Belasica
16:30 Tikvesh 1 : 1 Gostivar
16:30 Makedonija GjP 1 : 2 Vlazrimi 77
16:30 Kozhuf (M) 2 : 0 Osogovo
16:30 Skopje 2 : 2 Gorno Lisiche
Sunday, 06/05/2012
16:30 Lokomotiva 2 : 1 Pobeda
16:30 Pelister 3 : 0 Ohrid Lote
Round 27 (12/05/2012)
Saturday, 12/05/2012
16:30 Belasica 0 : 2 Korabi
16:30 Vlazrimi 77 1 : 0 Ohrid Lote
16:30 Drita 4 : 0 Tikvesh
16:30 Kozhuf (M) 3 : 1 Skopje
16:30 Pobeda 0 : 2 Rufeja 93
16:30 Gostivar 3 : 1 Osogovo
16:30 Gorno Lisiche 2 : 0 Pelister
16:30 Makedonija GjP 0 : 2 Lokomotiva
Round 28 (15/05/2012)
Tuesday, 15/05/2012
17:00 Lokomotiva 3 : 0 Ohrid Lote
17:00 Pelister 2 : 1 Kozhuf (M)
17:00 Skopje 1 : 0 Gostivar
17:00 Drita 0 : 0 Osogovo
17:00 Vlazrimi 77 1 : 7 Gorno Lisiche
17:00 Tikvesh 1 : 0 Korabi
17:00 Belasica 1 : 1 Rufeja 93
17:00 Makedonija GjP 1 : 4 Pobeda
Round 29 (19/05/2012)
Saturday, 19/05/2012
17:00 Makedonija GjP 3 : 0 Ohrid Lote
17:00 Belasica 1 : 2 Pobeda
17:00 Tikvesh 1 : 6 Rufeja 93
17:00 Osogovo 2 : 5 Korabi
17:00 Drita 0 : 1 Skopje
17:00 Pelister 0 : 1 Gostivar
17:00 Kozhuf (M) 6 : 0 Vlazrimi 77
17:00 Lokomotiva 1 : 3 Gorno Lisiche
Round 30 (22/05/2012)
Tuesday, 22/05/2012
17:00 Belasica 1 : 4 Tikvesh
17:00 Ohrid Lote 0 : 3 Pobeda
17:00 Makedonija GjP 1 : 3 Gorno Lisiche
17:00 Kozhuf (M) 1 : 2 Lokomotiva
17:00 Vlazrimi 77 2 : 5 Gostivar
17:00 Osogovo 1 : 5 Rufeja 93
17:00 Skopje 2 : 1 Korabi
17:00 Pelister 3 : 2 Drita

FINAL STANDINGS

2.MFL 2011/12

PosClubPtsPWDLFAGD
161301947422319
2583016104491930
356301758603030
456301758502624
554301668462323
6483014610483117
7473014511483513
846301441235332
945301361145414
1041301181139345
114130125133638-2
123630113163445-11
13293078152868-40
14223064202964-35
15193061232474-50
16183046202756-29
Promotion | 1.MFL
Play-off |
Relegation | 3.MFL