3.MFL WEST 2021/22 STANDINGS & RESULTS
FINAL STANDINGS
Round 1 (09/10/2021 - 10/10/2021) | |||
Saturday, 09/10/2021 | |||
15:00 | Vrapchishte 1958 | 3 : 0 | Trabzonspor |
16:00 | Proleter (T) | 0 : 2 | Napredok |
Sunday, 10/10/2021 | |||
12:30 | Ljuboten | 0 : 2 | Rechica (GR) |
15:00 | Kamjani | 0 : 1 | Zajazi |
15:00 | Vlazrimi 77 | 1 : 2 | Arsimi |
15:00 | Nerashti | 1 : 3 | Drita 94 |
Round 2 (15/10/2021 - 16/10/2021) | |||
Friday, 15/10/2021 | |||
15:00 | Napredok | 4 : 0 | Kamjani |
Saturday, 16/10/2021 | |||
11:00 | Zajazi | 4 : 0 | Nerashti |
14:00 | Rechica (GR) | 6 : 0 | Proleter (T) |
15:00 | Drita 94 | 2 : 1 | Vlazrimi 77 |
15:00 | Vrapchishte 1958 | 3 : 0 | Ljuboten |
15:00 | Trabzonspor | 2 : 6 | Arsimi |
Round 3 (23/10/2021 - 24/10/2021) | |||
Saturday, 23/10/2021 | |||
14:30 | Vlazrimi 77 | 4 : 1 | Zajazi |
14:30 | Arsimi | 3 : 1 | Drita 94 |
Sunday, 24/10/2021 | |||
14:30 | Ljuboten | 4 : 0 | Trabzonspor |
14:30 | Kamjani | 1 : 3 | Rechica (GR) |
14:30 | Proleter (T) | 0 : 6 | Vrapchishte 1958 |
14:30 | Nerashti | 2 : 1 | Napredok |
Round 4 (29/10/2021 - 30/10/2021) | |||
Friday, 29/10/2021 | |||
12:15 | Ljuboten | 3 : 0 | Proleter (T) |
14:00 | Napredok | 0 : 4 | Vlazrimi 77 |
Saturday, 30/10/2021 | |||
14:00 | Vrapchishte 1958 | 5 : 1 | Kamjani |
14:00 | Trabzonspor | 2 : 4 | Drita 94 |
14:00 | Rechica (GR) | 2 : 0 | Nerashti |
14:30 | Zajazi | 1 : 3 | Arsimi |
Round 5 (06/11/2021 - 07/11/2021) | |||
Saturday, 06/11/2021 | |||
13:30 | Arsimi | 3 : 2 | Napredok |
13:45 | Vlazrimi 77 | 4 : 2 | Rechica (GR) |
Sunday, 07/11/2021 | |||
13:30 | Nerashti | 1 : 4 | Vrapchishte 1958 |
13:30 | Kamjani | 0 : 0 | Ljuboten |
13:30 | Drita 94 | 2 : 0 | Zajazi |
13:30 | Proleter (T) | 3 : 2 | Trabzonspor |
Round 6 (13/11/2021 - 14/11/2021) | |||
Saturday, 13/11/2021 | |||
13:00 | Napredok | 0 : 2 | Drita 94 |
13:30 | Rechica (GR) | 2 : 2 | Arsimi |
13:30 | Ljuboten | 4 : 2 | Nerashti |
Sunday, 14/11/2021 | |||
13:30 | Vrapchishte 1958 | 3 : 0 | Vlazrimi 77 |
13:30 | Proleter (T) | 3 : 3 | Kamjani |
16:00 | Trabzonspor | 0 : 4 | Zajazi |
Round 7 (20/11/2021 - 21/11/2021) | |||
Saturday, 20/11/2021 | |||
13:00 | Zajazi | 1 : 1 | Napredok |
Sunday, 21/11/2021 | |||
13:30 | Drita 94 | 0 : 3 | Rechica (GR) |
13:30 | Nerashti | 2 : 3 | Proleter (T) |
13:30 | Kamjani | 1 : 1 | Trabzonspor |
13:30 | Arsimi | 3 : 2 | Vrapchishte 1958 |
13:30 | Vlazrimi 77 | 3 : 1 | Ljuboten |
Round 8 (27/11/2021 - 28/11/2021) | |||
Saturday, 27/11/2021 | |||
13:30 | Rechica (GR) | 1 : 0 | Zajazi |
Sunday, 28/11/2021 | |||
13:30 | Kamjani | 2 : 1 | Nerashti |
13:30 | Vrapchishte 1958 | 1 : 1 | Drita 94 |
13:30 | Trabzonspor | 2 : 2 | Napredok |
14:00 | Ljuboten | 1 : 6 | Arsimi |
16:00 | Proleter (T) | 1 : 5 | Vlazrimi 77 |
Round 9 (04/12/2021 - 05/12/2021) | |||
Saturday, 04/12/2021 | |||
13:00 | Napredok | 1 : 3 | Rechica (GR) |
Sunday, 05/12/2021 | |||
13:00 | Zajazi | 4 : 1 | Vrapchishte 1958 |
13:00 | Nerashti | 3 : 0 | Trabzonspor |
13:00 | Arsimi | 8 : 1 | Proleter (T) |
13:30 | Vlazrimi 77 | 5 : 0 | Kamjani |
13:30 | Drita 94 | 2 : 1 | Ljuboten |
Round 10 (06/03/2022 - 13/03/2022) | |||
Sunday, 06/03/2022 | |||
13:00 | Nerashti | 0 : 3 | Vlazrimi 77 |
Sunday, 13/03/2022 | |||
13:00 | Trabzonspor | 2 : 3 | Rechica (GR) |
14:30 | Kamjani | 1 : 5 | Arsimi |
14:30 | Ljuboten | 1 : 3 | Zajazi |
14:30 | Vrapchishte 1958 | 2 : 1 | Napredok |
15:00 | Proleter (T) | 5 : 3 | Drita 94 |
Round 11 (19/03/2022 - 20/03/2022) | |||
Saturday, 19/03/2022 | |||
14:30 | Drita 94 | 5 : 7 | Kamjani |
14:30 | Napredok | 2 : 2 | Ljuboten |
Sunday, 20/03/2022 | |||
14:30 | Rechica (GR) | 2 : 0 | Vrapchishte 1958 |
14:30 | Zajazi | 4 : 1 | Proleter (T) |
14:30 | Vlazrimi 77 | 2 : 1 | Trabzonspor |
14:30 | Arsimi | 3 : 0 | Nerashti |
Round 12 (26/03/2022 - 27/03/2022) | |||
Saturday, 26/03/2022 | |||
12:00 | Napredok | 5 : 0 | Proleter (T) |
15:00 | Zajazi | 2 : 1 | Kamjani |
Sunday, 27/03/2022 | |||
15:00 | Arsimi | 6 : 0 | Vlazrimi 77 |
15:00 | Rechica (GR) | 2 : 2 | Ljuboten |
15:00 | Trabzonspor | 2 : 2 | Vrapchishte 1958 |
Round 13 (01/04/2022 - 03/04/2022) | |||
Friday, 01/04/2022 | |||
15:30 | Vlazrimi 77 | 3 : 0 | Drita 94 |
Saturday, 02/04/2022 | |||
13:00 | Ljuboten | 3 : 1 | Vrapchishte 1958 |
Sunday, 03/04/2022 | |||
15:00 | Arsimi | 4 : 0 | Trabzonspor |
15:00 | Kamjani | 2 : 1 | Napredok |
16:00 | Proleter (T) | 3 : 2 | Rechica (GR) |
Round 14 (09/04/2022 - 10/04/2022) | |||
Saturday, 09/04/2022 | |||
15:00 | Zajazi | 3 : 2 | Vlazrimi 77 |
15:30 | Drita 94 | 1 : 7 | Arsimi |
Sunday, 10/04/2022 | |||
15:30 | Trabzonspor | 0 : 2 | Ljuboten |
15:30 | Rechica (GR) | 2 : 2 | Kamjani |
15:30 | Vrapchishte 1958 | 3 : 2 | Proleter (T) |
Round 15 (16/04/2022 - 17/04/2022) | |||
Saturday, 16/04/2022 | |||
16:00 | Arsimi | 4 : 2 | Zajazi |
Sunday, 17/04/2022 | |||
14:30 | Vlazrimi 77 | 1 : 3 | Napredok |
15:30 | Proleter (T) | 1 : 3 | Ljuboten |
15:30 | Kamjani | 4 : 1 | Vrapchishte 1958 |
16:00 | Drita 94 | 3 : 1 | Trabzonspor |
Round 16 (22/04/2022 - 24/04/2022) | |||
Friday, 22/04/2022 | |||
15:00 | Ljuboten | 0 : 1 | Kamjani |
Saturday, 23/04/2022 | |||
16:00 | Rechica (GR) | 2 : 0 | Vlazrimi 77 |
16:00 | Trabzonspor | 3 : 3 | Proleter (T) |
16:00 | Napredok | 1 : 2 | Arsimi |
Sunday, 24/04/2022 | |||
16:00 | Zajazi | 3 : 0 | Drita 94 |
Round 17 (01/05/2022) | |||
Sunday, 01/05/2022 | |||
16:30 | Drita 94 | 1 : 2 | Napredok |
16:30 | Vlazrimi 77 | 1 : 1 | Vrapchishte 1958 |
16:30 | Zajazi | 4 : 0 | Trabzonspor |
16:30 | Arsimi | 0 : 0 | Rechica (GR) |
16:30 | Kamjani | 5 : 1 | Proleter (T) |
Round 18 (07/05/2022 - 08/05/2022) | |||
Saturday, 07/05/2022 | |||
17:00 | Napredok | 0 : 2 | Zajazi |
Sunday, 08/05/2022 | |||
15:30 | Rechica (GR) | 3 : 1 | Drita 94 |
16:30 | Ljuboten | 0 : 4 | Vlazrimi 77 |
16:30 | Trabzonspor | 6 : 5 | Kamjani |
16:30 | Vrapchishte 1958 | 0 : 1 | Arsimi |
Round 19 (14/05/2022 - 15/05/2022) | |||
Saturday, 14/05/2022 | |||
14:00 | Napredok | 3 : 0 | Trabzonspor |
17:00 | Zajazi | 3 : 0 | Rechica (GR) |
Sunday, 15/05/2022 | |||
16:00 | Drita 94 | 0 : 1 | Vrapchishte 1958 |
16:30 | Arsimi | 7 : 1 | Ljuboten |
16:45 | Vlazrimi 77 | 10 : 3 | Proleter (T) |
Round 20 (21/05/2022 - 22/05/2022) | |||
Saturday, 21/05/2022 | |||
16:30 | Vrapchishte 1958 | 2 : 3 | Zajazi |
17:00 | Ljuboten | 2 : 0 | Drita 94 |
17:00 | Rechica (GR) | 2 : 3 | Napredok |
Sunday, 22/05/2022 | |||
17:00 | Kamjani | 4 : 3 | Vlazrimi 77 |
17:00 | Proleter (T) | 0 : 7 | Arsimi |
Round 21 (24/05/2022 - 26/05/2022) | |||
Tuesday, 24/05/2022 | |||
17:00 | Drita 94 | 5 : 2 | Proleter (T) |
Wednesday, 25/05/2022 | |||
17:00 | Arsimi | 5 : 1 | Kamjani |
17:00 | Rechica (GR) | 5 : 0 | Trabzonspor |
17:00 | Napredok | 3 : 0 | Vrapchishte 1958 |
Thursday, 26/05/2022 | |||
17:00 | Zajazi | 4 : 1 | Ljuboten |
Round 22 (28/05/2022 - 29/05/2022) | |||
Saturday, 28/05/2022 | |||
17:00 | Vrapchishte 1958 | 3 : 0 | Rechica (GR) |
Sunday, 29/05/2022 | |||
17:00 | Proleter (T) | 0 : 5 | Zajazi |
17:00 | Ljuboten | 2 : 3 | Napredok |
17:30 | Trabzonspor | 3 : 0 | Vlazrimi 77 |
17:30 | Kamjani | 4 : 2 | Drita 94 |