CURRENT STANDINGS

3.MFL Southeast 2019/20

PosClubPtsPWDLFAGD
115550018018
215550014212
315650115411
412540121129
5943011037
69630314104
766204813-5
835104816-8
935104518-13
1005005118-17
1106006826-18
Promotion | 2.MFL East
Relegation | 4.MFL

Round 1 (14/09/2019 - 15/09/2019)
Saturday, 14/09/2019
16:00 Dojransko Ezero 1 : 2 Ovche Pole
Sunday, 15/09/2019
16:00 Mladost (U) 2 : 4 Tiverija
16:00 Malesh 3 : 6 Raklish
16:00 Spartmani 0 : 4 Vasilevo
16:00 Sloga 1934 5 : 0 Bregalnica (D)
Round 2 (22/09/2019)
Sunday, 22/09/2019
15:30 Bregalnica (D) 5 : 0 Mladost (U)
15:30 Detonit 6 : 0 Spartmani
15:30 Tiverija 7 : 3 Dojransko Ezero
15:30 Vasilevo 0 : 2 Sloga 1934
15:30 Ovche Pole 6 : 0 Malesh
Round 3 (29/09/2019)
Sunday, 29/09/2019
15:00 Raklish 0 : 3 Ovche Pole
15:00 Dojransko Ezero 2 : 1 Bregalnica (D)
15:00 Mladost (U) 1 : 5 Vasilevo
15:00 Malesh 3 : 5 Tiverija
15:00 Sloga 1934 3 : 0 Detonit
Round 4 (06/10/2019 - 09/10/2019)
Sunday, 06/10/2019
15:00 Spartmani 0 : 5 Sloga 1934
15:00 Vasilevo 2 : 1 Dojransko Ezero
15:00 Tiverija 4 : 2 Raklish
15:00 Bregalnica (D) 4 : 2 Malesh
Wednesday, 09/10/2019
15:00 Detonit : Mladost (U)
Round 5 (11/10/2019 - 13/10/2019)
Friday, 11/10/2019
15:00 Dojransko Ezero 0 : 1 Detonit
Sunday, 13/10/2019
15:00 Raklish 0 : 4 Bregalnica (D)
15:00 Ovche Pole 2 : 1 Tiverija
15:00 Malesh 0 : 2 Vasilevo
15:00 Mladost (U) 2 : 1 Spartmani
Round 6 (20/10/2019)
Sunday, 20/10/2019
14:00 Sloga 1934 3 : 0 Mladost (U)
14:00 Detonit 3 : 0 Malesh
14:00 Bregalnica (D) 0 : 1 Ovche Pole
14:00 Spartmani 0 : 1 Dojransko Ezero
14:00 Vasilevo 2 : 0 Raklish
Round 7 (27/10/2019)
Sunday, 27/10/2019
14:00 Ovche Pole   Vasilevo
14:00 Malesh   Spartmani
14:00 Tiverija   Bregalnica (D)
14:00 Raklish   Detonit
14:00 Dojransko Ezero   Sloga 1934
Round 8 (03/11/2019)
Sunday, 03/11/2019
13:30 Mladost (U)   Dojransko Ezero
13:30 Spartmani   Raklish
13:30 Vasilevo   Tiverija
13:30 Sloga 1934   Malesh
13:30 Detonit   Ovche Pole
Round 9 (10/11/2019)
Sunday, 10/11/2019
13:30 Tiverija   Detonit
13:30 Raklish   Sloga 1934
13:30 Malesh   Mladost (U)
13:30 Bregalnica (D)   Vasilevo
13:30 Ovche Pole   Spartmani
Round 10 (17/11/2019)
Sunday, 17/11/2019
13:00 Detonit   Bregalnica (D)
13:00 Sloga 1934   Ovche Pole
13:00 Dojransko Ezero   Malesh
13:00 Spartmani   Tiverija
13:00 Mladost (U)   Raklish
Round 11 (24/11/2019)
Sunday, 24/11/2019
13:00 Ovche Pole   Mladost (U)
13:00 Bregalnica (D)   Spartmani
13:00 Vasilevo   Detonit
13:00 Raklish   Dojransko Ezero
13:00 Tiverija   Sloga 1934