STANDINGS & FIXTURES

3.MFL Center 2019/20

PosClubPtsPWDLFAGD
19330016214
29330013013
3933001459
4933001037
5632011174
642110514
743111911-2
833102963
93310226-4
101301215-4
1113012413-9
120200226-4
1303003217-15
1403003218-16
Promotion | 2.MFL East
Relegation | 4.MFL

Round 1 (01/09/2019 - 18/09/2019)
Sunday, 01/09/2019
16:30 Mladost 1930 2 : 1 Marena
16:30 Lokomotiva (G) 1 : 1 Bratstvo 07
16:30 Prevalec 6 : 3 Napredok (KR)
16:30 Novo Crnilishte 5 : 1 Dinamo
16:30 Golemo Konjari 0 : 2 Vardar (N)
16:30 Rosoman 83 8 : 0 Gaber
Wednesday, 18/09/2019
16:00 Obrshani   Ilinden (BS)
Round 2 (07/09/2019 - 08/09/2019)
Saturday, 07/09/2019
15:00 Bratstvo 07 0 : 2 Rosoman 83
Sunday, 08/09/2019
15:30 Dinamo 1 : 4 Mladost 1930
16:00 Gaber 2 : 6 Prevalec
16:00 Napredok (KR) 1 : 1 Obrshani
16:00 Vardar (N) 4 : 0 Marena
16:00 Ilinden (BS) 1 : 2 Novo Crnilishte
16:00 Golemo Konjari 2 : 1 Lokomotiva (G)
Round 3 (15/09/2019)
Sunday, 15/09/2019
16:00 Mladost 1930 4 : 1 Ilinden (BS)
16:00 Obrshani 4 : 0 Gaber
16:00 Rosoman 83 3 : 0 Golemo Konjari
16:00 Novo Crnilishte 4 : 5 Napredok (KR)
16:00 Lokomotiva (G) 2 : 10 Vardar (N)
16:00 Marena 8 : 0 Dinamo
16:00 Prevalec 2 : 0 Bratstvo 07
Round 4 (22/09/2019)
Sunday, 22/09/2019
16:00 Napredok (KR)   Mladost 1930
16:00 Bratstvo 07   Obrshani
16:00 Vardar (N) : Dinamo
16:00 Lokomotiva (G)   Rosoman 83
16:00 Ilinden (BS) : Marena
16:00 Gaber   Novo Crnilishte
16:00 Golemo Konjari   Prevalec
Round 5 (29/09/2019)
Sunday, 29/09/2019
15:00 Obrshani   Golemo Konjari
15:00 Prevalec   Lokomotiva (G)
15:00 Novo Crnilishte   Bratstvo 07
15:00 Marena   Napredok (KR)
15:00 Rosoman 83   Vardar (N)
15:00 Mladost 1930   Gaber
15:00 Dinamo   Ilinden (BS)
Round 6 (05/10/2019 - 06/10/2019)
Saturday, 05/10/2019
15:00 Rosoman 83   Prevalec
Sunday, 06/10/2019
15:00 Golemo Konjari   Novo Crnilishte
15:00 Vardar (N)   Ilinden (BS)
15:00 Gaber   Marena
15:00 Lokomotiva (G)   Obrshani
15:00 Bratstvo 07   Mladost 1930
15:00 Napredok (KR)   Dinamo
Round 7 (13/10/2019)
Sunday, 13/10/2019
15:00 Dinamo   Gaber
15:00 Mladost 1930   Golemo Konjari
15:00 Obrshani   Rosoman 83
15:00 Ilinden (BS)   Napredok (KR)
15:00 Marena   Bratstvo 07
15:00 Novo Crnilishte   Lokomotiva (G)
15:00 Prevalec   Vardar (N)
Round 8 (20/10/2019)
Sunday, 20/10/2019
14:30 Gaber   Ilinden (BS)
14:30 Rosoman 83   Novo Crnilishte
14:30 Vardar (N)   Napredok (KR)
14:30 Lokomotiva (G)   Mladost 1930
14:30 Bratstvo 07   Dinamo
14:30 Prevalec   Obrshani
14:30 Golemo Konjari   Marena
Round 9 (26/10/2019 - 27/10/2019)
Saturday, 26/10/2019
14:30 Novo Crnilishte   Prevalec
Sunday, 27/10/2019
14:30 Ilinden (BS)   Bratstvo 07
14:30 Marena   Lokomotiva (G)
14:30 Obrshani   Vardar (N)
14:30 Napredok (KR)   Gaber
14:30 Mladost 1930   Rosoman 83
14:30 Dinamo   Golemo Konjari
Round 10 (03/11/2019)
Sunday, 03/11/2019
13:00 Bratstvo 07   Napredok (KR)
13:00 Lokomotiva (G)   Dinamo
13:00 Prevalec   Mladost 1930
13:00 Vardar (N)   Gaber
13:00 Golemo Konjari   Ilinden (BS)
13:00 Rosoman 83   Marena
13:00 Obrshani   Novo Crnilishte
Round 11 (09/11/2019 - 10/11/2019)
Saturday, 09/11/2019
13:00 Marena   Prevalec
Sunday, 10/11/2019
13:00 Mladost 1930   Obrshani
13:00 Dinamo   Rosoman 83
13:00 Napredok (KR)   Golemo Konjari
13:00 Novo Crnilishte   Vardar (N)
13:00 Ilinden (BS)   Lokomotiva (G)
13:00 Gaber   Bratstvo 07
Round 12 (17/11/2019)
Sunday, 17/11/2019
13:00 Novo Crnilishte   Mladost 1930
13:00 Prevalec   Dinamo
13:00 Vardar (N)   Bratstvo 07
13:00 Lokomotiva (G)   Napredok (KR)
13:00 Obrshani   Marena
13:00 Rosoman 83   Ilinden (BS)
13:00 Golemo Konjari   Gaber
Round 13 (24/11/2019)
Sunday, 24/11/2019
13:00 Marena   Novo Crnilishte
13:00 Gaber   Lokomotiva (G)
13:00 Mladost 1930   Vardar (N)
13:00 Napredok (KR)   Rosoman 83
13:00 Dinamo   Obrshani
13:00 Bratstvo 07   Golemo Konjari
13:00 Ilinden (BS)   Prevalec