Round 1 (08/08/2021)
Sunday, 08/08/2021
17:30 Makedonija GjP 1 : 0 (1 : 0) Pelister
17:30 Bregalnica 0 : 0 Shkupi
17:30 Tikvesh 0 : 0 Shkendija
17:30 Rabotnichki 1 : 0 (1 : 0) Borec
17:30 Renova 1 : 1 (0 : 0) Skopje
20:00 Akademija Pandev 1 : 1 (0 : 1) Struga
Round 2 (15/08/2021)
Sunday, 15/08/2021
17:00 Shkupi 2 : 0 (1 : 0) Makedonija GjP
17:00 Struga 1 : 0 (0 : 0) Pelister
17:00 Borec 2 : 1 (0 : 0) Tikvesh
17:00 Shkendija 1 : 2 (0 : 1) Renova
17:00 Skopje 0 : 0 Bregalnica
20:00 Akademija Pandev 2 : 0 (0 : 0) Rabotnichki
Round 3 (18/08/2021)
Wednesday, 18/08/2021
17:00 Renova 2 : 0 (1 : 0) Borec
17:00 Pelister 0 : 2 (0 : 2) Shkupi
17:00 Tikvesh 0 : 2 (0 : 1) Akademija Pandev
17:00 Makedonija GjP 5 : 1 (2 : 1) Skopje
17:00 Bregalnica 3 : 3 (1 : 0) Shkendija
17:00 Rabotnichki 0 : 0 Struga
Round 4 (22/08/2021)
Sunday, 22/08/2021
16:00 Shkendija 4 : 0 (1 : 0) Makedonija GjP
16:00 Rabotnichki 2 : 1 (1 : 0) Tikvesh
16:00 Skopje 1 : 0 (1 : 0) Pelister
16:00 Struga 4 : 2 (3 : 1) Shkupi
16:00 Borec 1 : 1 (0 : 0) Bregalnica
20:00 Akademija Pandev 2 : 1 (0 : 1) Renova
Round 5 (28/08/2021)
Saturday, 28/08/2021
16:00 Bregalnica 3 : 2 (0 : 1) Akademija Pandev
16:00 Pelister 2 : 2 (1 : 1) Shkendija
16:00 Renova 1 : 1 (1 : 1) Rabotnichki
16:00 Tikvesh 1 : 1 (1 : 0) Struga
16:00 Makedonija GjP 3 : 2 (1 : 1) Borec
16:00 Shkupi 4 : 1 (1 : 0) Skopje
Round 6 (12/09/2021 - 14/09/2021)
Sunday, 12/09/2021
16:00 Borec 2 : 1 (1 : 1) Pelister
16:00 Tikvesh 0 : 2 (0 : 1) Renova
16:00 Struga 1 : 0 (0 : 0) Skopje
16:00 Rabotnichki 2 : 0 (1 : 0) Bregalnica
16:00 Akademija Pandev 4 : 1 (2 : 1) Makedonija GjP
Tuesday, 14/09/2021
15:00 Shkendija 0 : 0 Shkupi
Round 7 (19/09/2021)
Sunday, 19/09/2021
15:00 Shkupi 3 : 0 (2 : 0) Borec
15:00 Bregalnica 2 : 0 (0 : 0) Tikvesh
15:00 Pelister 0 : 0 Akademija Pandev
15:00 Skopje 0 : 2 (0 : 1) Shkendija
15:00 Renova 1 : 0 (0 : 0) Struga
15:00 Makedonija GjP 0 : 2 (0 : 0) Rabotnichki
Round 8 (26/09/2021)
Sunday, 26/09/2021
15:00 Tikvesh 3 : 0 (0 : 0) Makedonija GjP
15:00 Borec 0 : 2 (0 : 2) Skopje
15:00 Rabotnichki 1 : 1 (1 : 0) Pelister
15:00 Struga 1 : 1 (1 : 0) Shkendija
15:00 Renova 5 : 2 (3 : 1) Bregalnica
18:00 Akademija Pandev 1 : 3 (0 : 0) Shkupi
Round 9 (02/10/2021 - 03/10/2021)
Saturday, 02/10/2021
15:00 Skopje 0 : 0 Akademija Pandev
15:00 Makedonija GjP 1 : 1 (0 : 0) Renova
15:00 Shkendija 3 : 0 (3 : 0) Borec
15:00 Bregalnica 1 : 0 (1 : 0) Struga
15:00 Pelister 0 : 0 Tikvesh
Sunday, 03/10/2021
15:00 Shkupi 2 : 0 (1 : 0) Rabotnichki
Round 10 (15/10/2021 - 16/10/2021)
Friday, 15/10/2021
14:00 Rabotnichki 0 : 1 (0 : 0) Skopje
Saturday, 16/10/2021
14:00 Renova 2 : 0 (0 : 0) Pelister
14:00 Akademija Pandev 2 : 1 (0 : 1) Shkendija
14:00 Tikvesh 0 : 1 (0 : 1) Shkupi
14:00 Struga 1 : 1 (1 : 0) Borec
14:00 Bregalnica 4 : 1 (3 : 0) Makedonija GjP
Round 11 (23/10/2021 - 24/10/2021)
Saturday, 23/10/2021
14:00 Shkupi 2 : 1 (0 : 0) Renova
Sunday, 24/10/2021
14:00 Pelister 0 : 3 (0 : 1) Bregalnica
14:00 Shkendija 2 : 0 (1 : 0) Rabotnichki
14:00 Makedonija GjP 1 : 1 (0 : 0) Struga
14:00 Skopje 2 : 1 (1 : 0) Tikvesh
14:00 Borec 1 : 2 (0 : 1) Akademija Pandev
Round 12 (29/10/2021 - 30/10/2021)
Friday, 29/10/2021
14:00 Shkupi 5 : 0 (3 : 0) Bregalnica
Saturday, 30/10/2021
14:00 Borec 0 : 1 (0 : 0) Rabotnichki
14:00 Skopje 0 : 0 Renova
14:00 Struga 0 : 0 Akademija Pandev
14:00 Pelister 0 : 2 (0 : 2) Makedonija GjP
14:00 Shkendija 1 : 1 (1 : 0) Tikvesh
Round 13 (06/11/2021)
Saturday, 06/11/2021
13:00 Renova 0 : 1 (0 : 1) Shkendija
13:00 Pelister 0 : 1 (0 : 1) Struga
13:00 Rabotnichki 0 : 3 (0 : 3) Akademija Pandev
13:00 Bregalnica 2 : 1 (1 : 0) Skopje
13:00 Tikvesh 2 : 1 (1 : 1) Borec
13:00 Makedonija GjP 2 : 1 (0 : 0) Shkupi
Round 14 (20/11/2021 - 21/11/2021)
Saturday, 20/11/2021
13:00 Skopje 1 : 2 (0 : 0) Makedonija GjP
Sunday, 21/11/2021
13:00 Borec 1 : 4 (0 : 3) Renova
13:00 Akademija Pandev 3 : 2 (1 : 1) Tikvesh
13:00 Shkupi 5 : 0 (3 : 0) Pelister
13:00 Struga 1 : 0 (0 : 0) Rabotnichki
13:00 Shkendija 1 : 0 (0 : 0) Bregalnica
Round 15 (27/11/2021 - 28/11/2021)
Saturday, 27/11/2021
13:00 Renova 1 : 2 (0 : 1) Akademija Pandev
Sunday, 28/11/2021
13:00 Shkupi 4 : 0 (0 : 0) Struga
13:00 Makedonija GjP 1 : 2 (0 : 1) Shkendija
13:00 Tikvesh 2 : 0 (1 : 0) Rabotnichki
13:00 Pelister 0 : 0 Skopje
13:00 Bregalnica 2 : 1 (1 : 1) Borec
Round 16 (04/12/2021 - 05/12/2021)
Saturday, 04/12/2021
13:00 Rabotnichki 0 : 0 Renova
Sunday, 05/12/2021
13:00 Akademija Pandev 0 : 0 Bregalnica
13:00 Skopje 1 : 3 (1 : 1) Shkupi
13:00 Shkendija 2 : 1 (0 : 1) Pelister
13:00 Struga 0 : 0 Tikvesh
13:00 Borec 1 : 1 (1 : 0) Makedonija GjP
Round 17 (08/12/2021)
Wednesday, 08/12/2021
13:00 Bregalnica 1 : 2 (0 : 0) Rabotnichki
13:00 Shkupi 1 : 1 (0 : 0) Shkendija
13:00 Makedonija GjP 4 : 1 (2 : 0) Akademija Pandev
13:00 Renova 1 : 1 (0 : 0) Tikvesh
13:00 Skopje 1 : 0 (0 : 0) Struga
13:00 Pelister 1 : 3 (1 : 1) Borec
Round 18 (11/12/2021 - 14/12/2021)
Saturday, 11/12/2021
13:00 Tikvesh 1 : 3 (1 : 0) Bregalnica
Sunday, 12/12/2021
13:00 Akademija Pandev 1 : 0 (0 : 0) Pelister
13:00 Shkendija 1 : 0 (0 : 0) Skopje
13:00 Rabotnichki 1 : 2 (0 : 1) Makedonija GjP
13:00 Borec 0 : 3 (0 : 1) Shkupi
Tuesday, 14/12/2021
13:00 Struga 1 : 0 (0 : 0) Renova
Round 19 (12/02/2022 - 13/02/2022)
Saturday, 12/02/2022
14:00 Bregalnica 1 : 2 (0 : 1) Renova
Sunday, 13/02/2022
14:00 Pelister 0 : 2 (0 : 0) Rabotnichki
14:00 Shkupi 2 : 1 (1 : 1) Akademija Pandev
14:00 Shkendija 3 : 1 (2 : 0) Struga
14:00 Skopje 1 : 1 (1 : 1) Borec
14:00 Makedonija GjP 1 : 0 (0 : 0) Tikvesh
Round 20 (19/02/2022 - 20/02/2022)
Saturday, 19/02/2022
14:00 Borec 0 : 3 (0 : 1) Shkendija
Sunday, 20/02/2022
14:00 Tikvesh 1 : 0 (0 : 0) Pelister
14:00 Akademija Pandev 5 : 0 (3 : 0) Skopje
14:00 Renova 0 : 1 (0 : 1) Makedonija GjP
14:00 Struga 1 : 1 (0 : 0) Bregalnica
14:00 Rabotnichki 0 : 1 (0 : 0) Shkupi
Round 21 (26/02/2022 - 28/02/2022)
Saturday, 26/02/2022
14:00 Makedonija GjP 2 : 1 (2 : 0) Bregalnica
Sunday, 27/02/2022
14:00 Shkendija 0 : 0 Akademija Pandev
14:00 Shkupi 3 : 2 (1 : 0) Tikvesh
14:00 Borec 0 : 1 (0 : 0) Struga
14:00 Skopje 0 : 1 (0 : 1) Rabotnichki
Monday, 28/02/2022
14:00 Pelister 1 : 1 (1 : 1) Renova
Round 22 (05/03/2022 - 09/03/2022)
Saturday, 05/03/2022
14:00 Tikvesh 3 : 0 (1 : 0) Skopje
Wednesday, 09/03/2022
14:00 Renova 0 : 0 Shkupi
14:00 Rabotnichki 2 : 1 (1 : 1) Shkendija
14:00 Bregalnica 2 : 1 (1 : 0) Pelister
14:00 Akademija Pandev 5 : 0 (3 : 0) Borec
14:00 Struga 1 : 3 (0 : 3) Makedonija GjP
Round 23 (12/03/2022 - 14/03/2022)
Saturday, 12/03/2022
15:00 Shkupi 2 : 0 (0 : 0) Rabotnichki
Sunday, 13/03/2022
15:00 Makedonija GjP 1 : 1 (1 : 1) Skopje
15:00 Bregalnica 3 : 0 (1 : 0) Borec
15:00 Shkendija 2 : 1 (1 : 0) Tikvesh
15:00 Akademija Pandev 1 : 0 (1 : 0) Struga
Monday, 14/03/2022
15:00 Renova 0 : 0 Pelister
Round 24 (18/03/2022 - 19/03/2022)
Friday, 18/03/2022
15:00 Struga 1 : 3 (1 : 1) Shkupi
Saturday, 19/03/2022
15:00 Renova 2 : 1 (0 : 0) Rabotnichki
15:00 Pelister 2 : 0 (1 : 0) Bregalnica
15:00 Borec 0 : 1 (0 : 1) Makedonija GjP
15:00 Skopje 0 : 2 (0 : 1) Shkendija
15:00 Tikvesh 1 : 2 (0 : 1) Akademija Pandev
Round 25 (02/04/2022 - 03/04/2022)
Saturday, 02/04/2022
15:00 Rabotnichki 1 : 3 (0 : 1) Struga
Sunday, 03/04/2022
15:00 Shkupi 1 : 0 (0 : 0) Tikvesh
15:00 Akademija Pandev 1 : 2 (1 : 0) Skopje
15:00 Shkendija 0 : 0 Borec
15:00 Makedonija GjP 2 : 0 (0 : 0) Pelister
15:00 Bregalnica 2 : 2 (1 : 0) Renova
Round 26 (06/04/2022)
Wednesday, 06/04/2022
13:00 Skopje 0 : 0 Shkupi
15:00 Bregalnica 0 : 3 (0 : 1) Rabotnichki
15:00 Renova 0 : 1 (0 : 0) Makedonija GjP
15:00 Pelister 0 : 2 (0 : 0) Shkendija
15:00 Borec 1 : 1 (1 : 0) Akademija Pandev
15:00 Tikvesh 2 : 0 (2 : 0) Struga
Round 27 (10/04/2022)
Sunday, 10/04/2022
14:00 Rabotnichki 1 : 0 (1 : 0) Tikvesh
16:00 Struga 1 : 0 (0 : 0) Skopje
16:00 Shkupi 3 : 1 (1 : 1) Borec
16:00 Akademija Pandev 2 : 0 (0 : 0) Pelister
16:00 Shkendija 1 : 1 (1 : 0) Renova
16:00 Makedonija GjP 1 : 1 (0 : 0) Bregalnica
Round 28 (16/04/2022 - 17/04/2022)
Saturday, 16/04/2022
16:00 Makedonija GjP 1 : 0 (1 : 0) Rabotnichki
16:00 Pelister 0 : 1 (0 : 0) Shkupi
16:00 Borec 2 : 0 (0 : 0) Struga
Sunday, 17/04/2022
16:00 Bregalnica 0 : 0 Shkendija
16:00 Renova 0 : 1 (0 : 0) Akademija Pandev
16:00 Skopje 1 : 2 (1 : 0) Tikvesh
Round 29 (22/04/2022 - 23/04/2022)
Friday, 22/04/2022
16:00 Rabotnichki 0 : 1 (0 : 0) Skopje
16:00 Akademija Pandev 2 : 1 (1 : 0) Bregalnica
Saturday, 23/04/2022
16:00 Tikvesh 5 : 0 (2 : 0) Borec
16:00 Struga 4 : 0 (2 : 0) Pelister
16:00 Shkupi 2 : 0 (0 : 0) Renova
16:00 Shkendija 3 : 1 (2 : 0) Makedonija GjP
Round 30 (30/04/2022 - 01/05/2022)
Saturday, 30/04/2022
17:00 Shkendija 1 : 0 (0 : 0) Rabotnichki
17:00 Bregalnica 4 : 1 (1 : 1) Shkupi
Sunday, 01/05/2022
17:00 Makedonija GjP 1 : 0 (0 : 0) Akademija Pandev
17:00 Renova 1 : 1 (0 : 0) Struga
17:00 Pelister 1 : 1 (1 : 1) Tikvesh
17:00 Borec 1 : 0 (0 : 0) Skopje
Round 31 (04/05/2022)
Wednesday, 04/05/2022
17:00 Rabotnichki 2 : 1 (1 : 0) Borec
17:00 Skopje 4 : 2 (3 : 1) Pelister
17:00 Tikvesh 0 : 1 (0 : 1) Renova
17:00 Struga 1 : 0 (0 : 0) Bregalnica
17:00 Shkupi 1 : 1 (0 : 0) Makedonija GjP
17:00 Akademija Pandev 4 : 2 (2 : 1) Shkendija
Round 32 (08/05/2022)
Sunday, 08/05/2022
17:00 Akademija Pandev 2 : 1 (2 : 0) Rabotnichki
17:00 Shkendija 0 : 0 Shkupi
17:00 Makedonija GjP 1 : 3 (0 : 2) Struga
17:00 Bregalnica 1 : 0 (1 : 0) Tikvesh
17:00 Renova 2 : 0 (0 : 0) Skopje
17:00 Pelister 2 : 1 (0 : 0) Borec
Round 33 (15/05/2022)
Sunday, 15/05/2022
17:00 Rabotnichki 2 : 1 (0 : 0) Pelister
17:00 Borec 1 : 5 (1 : 3) Renova
17:00 Skopje 4 : 1 (3 : 0) Bregalnica
17:00 Tikvesh 2 : 1 (0 : 1) Makedonija GjP
17:00 Struga 1 : 1 (0 : 0) Shkendija
17:00 Shkupi 3 : 0 (2 : 0) Akademija Pandev