Round 1 (01/08/2009 - 03/08/2009)
Saturday, 01/08/2009
17:00 Milano 0 : 2 (0 : 1) Renova
17:00 Sileks 1 : 1 (0 : 0) Vardar
17:00 Pelister 0 : 0 (0 : 0) Shkupi
17:00 Teteks 2 : 2 (1 : 0) Makedonija GjP
Sunday, 02/08/2009
17:00 Rabotnichki 1 : 1 (1 : 0) Metalurg
Monday, 03/08/2009
17:00 Horizont Turnovo 3 : 1 (2 : 0) Pobeda (P)
Round 2 (09/08/2009 - 12/08/2009)
Sunday, 09/08/2009
17:00 Metalurg 1 : 2 (0 : 0) Pelister
17:00 Shkupi 1 : 1 (0 : 1) Horizont Turnovo
17:00 Pobeda (P) 2 : 2 (2 : 2) Sileks
17:00 Vardar 3 : 1 (1 : 1) Teteks
17:00 Renova 1 : 0 (1 : 0) Makedonija GjP
Wednesday, 12/08/2009
16:00 Milano 0 : 2 (0 : 0) Rabotnichki
Round 3 (16/08/2009)
Sunday, 16/08/2009
16:00 Makedonija GjP 5 : 0 (4 : 0) Vardar
16:00 Teteks 3 : 1 (0 : 1) Pobeda (P)
16:00 Sileks 2 : 1 (0 : 0) Shkupi
16:00 Horizont Turnovo 1 : 1 (0 : 0) Metalurg
16:00 Pelister 3 : 1 (1 : 1) Milano
16:00 Rabotnichki 2 : 1 (1 : 0) Renova
Round 4 (23/08/2009 - 30/08/2009)
Sunday, 23/08/2009
16:00 Rabotnichki 3 : 0 (1 : 0) Pelister
16:00 Milano 0 : 2 (0 : 1) Horizont Turnovo
16:00 Metalurg 2 : 2 (1 : 1) Sileks
16:00 Pobeda (P) 0 : 0 (0 : 0) Makedonija GjP
Sunday, 30/08/2009
16:00 Shkupi 1 : 0 (1 : 0) Teteks
16:00 Renova 3 : 2 (2 : 1) Vardar
Round 5 (13/09/2009)
Sunday, 13/09/2009
16:00 Vardar 0 : 0 (0 : 0) Pobeda (P)
16:00 Makedonija GjP 4 : 1 (4 : 0) Shkupi
16:00 Teteks 0 : 0 (0 : 0) Metalurg
16:00 Sileks 4 : 0 (1 : 0) Milano
16:00 Horizont Turnovo 0 : 2 (0 : 1) Rabotnichki
16:00 Pelister 1 : 1 (0 : 1) Renova
Round 6 (18/09/2009 - 21/09/2009)
Friday, 18/09/2009
15:30 Rabotnichki 1 : 1 (1 : 0) Sileks
Saturday, 19/09/2009
15:30 Milano 1 : 5 (0 : 1) Teteks
15:30 Renova 2 : 1 (1 : 1) Pobeda (P)
Sunday, 20/09/2009
15:30 Metalurg 0 : 0 (0 : 0) Makedonija GjP
15:30 Pelister 1 : 2 (0 : 0) Horizont Turnovo
Monday, 21/09/2009
15:30 Shkupi 1 : 0 (0 : 0) Vardar
Round 7 (26/09/2009 - 27/09/2009)
Saturday, 26/09/2009
15:00 Makedonija GjP 8 : 0 (4 : 0) Milano
Sunday, 27/09/2009
15:00 Pobeda (P) 2 : 0 (2 : 0) Shkupi
15:00 Vardar 0 : 0 (0 : 0) Metalurg
15:00 Teteks 0 : 1 (0 : 0) Rabotnichki
15:00 Sileks 1 : 0 (0 : 0) Pelister
15:00 Horizont Turnovo 2 : 2 (1 : 1) Renova
Round 8 (03/10/2009 - 04/10/2009)
Saturday, 03/10/2009
15:00 Rabotnichki 1 : 1 (1 : 1) Makedonija GjP
Sunday, 04/10/2009
15:00 Horizont Turnovo 2 : 0 (1 : 0) Sileks
15:00 Pelister 3 : 1 (1 : 0) Teteks
15:00 Milano 0 : 4 (0 : 2) Vardar
15:00 Metalurg 2 : 1 (1 : 0) Pobeda (P)
15:00 Renova 3 : 1 (2 : 0) Shkupi
Round 9 (18/10/2009)
Sunday, 18/10/2009
14:00 Shkupi 0 : 1 (0 : 0) Metalurg
14:00 Pobeda (P) 4 : 1 (4 : 0) Milano
14:00 Vardar 1 : 2 (0 : 0) Rabotnichki
14:00 Makedonija GjP 0 : 0 (0 : 0) Pelister
14:00 Teteks 1 : 0 (0 : 0) Horizont Turnovo
14:00 Sileks 0 : 5 (0 : 4) Renova
Round 10 (24/10/2009 - 26/10/2009)
Saturday, 24/10/2009
14:00 Renova 3 : 1 (2 : 1) Metalurg
14:00 Rabotnichki 6 : 2 (4 : 1) Pobeda (P)
14:00 Horizont Turnovo 0 : 1 (0 : 0) Makedonija GjP
Sunday, 25/10/2009
13:00 Sileks 1 : 0 (0 : 0) Teteks
13:00 Pelister 1 : 0 (1 : 0) Vardar
Monday, 26/10/2009
13:00 Milano 0 : 3 (0 : 1) Shkupi
Round 11 (01/11/2009)
Sunday, 01/11/2009
13:00 Metalurg 4 : 0 (2 : 0) Milano
13:00 Shkupi 0 : 3 (0 : 3) Rabotnichki
13:00 Pobeda (P) 0 : 0 (0 : 0) Pelister
13:00 Vardar 1 : 3 (0 : 2) Horizont Turnovo
13:00 Makedonija GjP 2 : 0 (0 : 0) Sileks
13:00 Teteks 0 : 1 (0 : 0) Renova
Round 12 (04/11/2009)
Wednesday, 04/11/2009
13:00 Makedonija GjP 1 : 0 (0 : 0) Teteks
13:00 Vardar 3 : 1 (2 : 0) Sileks
13:00 Pobeda (P) 1 : 0 (1 : 0) Horizont Turnovo
13:00 Shkupi 1 : 3 (0 : 1) Pelister
13:00 Metalurg 1 : 1 (1 : 0) Rabotnichki
13:00 Renova 4 : 0 (2 : 0) Milano
Round 13 (07/11/2009 - 08/11/2009)
Saturday, 07/11/2009
13:00 Rabotnichki 5 : 1 (2 : 0) Milano
Sunday, 08/11/2009
13:00 Pelister 3 : 0 (2 : 0) Metalurg
13:00 Horizont Turnovo 2 : 0 (1 : 0) Shkupi
13:00 Sileks 0 : 1 (0 : 0) Pobeda (P)
13:00 Teteks 1 : 0 (0 : 0) Vardar
13:00 Makedonija GjP 0 : 1 (0 : 0) Renova
Round 14 (22/11/2009)
Sunday, 22/11/2009
13:00 Vardar 3 : 0 Makedonija GjP
13:00 Pobeda (P) 2 : 0 (1 : 0) Teteks
13:00 Shkupi 0 : 3 Sileks
13:00 Metalurg 3 : 0 Horizont Turnovo
13:00 Milano 3 : 0 Pelister
13:00 Renova 2 : 0 (1 : 0) Rabotnichki
Round 15 (29/11/2009)
Sunday, 29/11/2009
13:00 Makedonija GjP : Pobeda (P)
13:00 Horizont Turnovo 3 : 1 (0 : 1) Milano
13:00 Sileks 0 : 1 (0 : 0) Metalurg
13:00 Teteks : Shkupi
13:00 Pelister 1 : 0 (0 : 0) Rabotnichki
13:00 Vardar 1 : 1 (0 : 0) Renova
Round 16 (05/12/2009 - 06/12/2009)
Saturday, 05/12/2009
13:00 Rabotnichki 1 : 0 (0 : 0) Horizont Turnovo
Sunday, 06/12/2009
13:00 Pobeda (P) 2 : 1 (1 : 1) Vardar
13:00 Shkupi : Makedonija GjP
13:00 Metalurg 4 : 0 (1 : 0) Teteks
13:00 Milano 1 : 4 (1 : 4) Sileks
13:00 Renova 1 : 0 (0 : 0) Pelister
Round 17 (09/12/2009)
Wednesday, 09/12/2009
13:00 Horizont Turnovo 4 : 3 (2 : 2) Pelister
13:00 Sileks 2 : 0 (2 : 0) Rabotnichki
13:00 Teteks 6 : 0 (2 : 0) Milano
13:00 Makedonija GjP : Metalurg
13:00 Vardar : Shkupi
13:00 Pobeda (P) 0 : 4 (0 : 2) Renova
Round 18 (12/12/2009 - 13/12/2009)
Saturday, 12/12/2009
13:00 Rabotnichki 3 : 1 (2 : 0) Teteks
Sunday, 13/12/2009
13:00 Shkupi : Pobeda (P)
13:00 Metalurg 3 : 0 Vardar
13:00 Milano : Makedonija GjP
13:00 Pelister 1 : 1 (1 : 1) Sileks
13:00 Renova 3 : 2 (0 : 1) Horizont Turnovo
Round 19 (27/02/2010 - 28/02/2010)
Saturday, 27/02/2010
14:00 Vardar 2 : 0 (1 : 0) Milano
Sunday, 28/02/2010
14:00 Sileks 3 : 0 (1 : 0) Horizont Turnovo
14:00 Teteks 1 : 2 (1 : 0) Pelister
14:00 Makedonija GjP : Rabotnichki
14:00 Pobeda (P) 0 : 1 (0 : 1) Metalurg
14:00 Shkupi : Renova
Round 20 (06/03/2010 - 07/03/2010)
Saturday, 06/03/2010
14:00 Rabotnichki 1 : 0 (1 : 0) Vardar
Sunday, 07/03/2010
14:00 Horizont Turnovo 0 : 2 (0 : 1) Teteks
14:00 Pelister : Makedonija GjP
14:00 Renova 3 : 1 (3 : 1) Sileks
14:00 Milano 3 : 2 (0 : 1) Pobeda (P)
14:00 Metalurg : Shkupi
Round 21 (21/03/2010)
Sunday, 21/03/2010
14:00 Teteks 1 : 1 (0 : 1) Sileks
14:00 Makedonija GjP : Horizont Turnovo
14:00 Vardar 1 : 0 (0 : 0) Pelister
14:00 Pobeda (P) 4 : 2 (2 : 1) Rabotnichki
14:00 Shkupi : Milano
14:00 Metalurg 3 : 1 (2 : 1) Renova
Round 22 (24/03/2010)
Wednesday, 24/03/2010
14:00 Milano 0 : 0 (0 : 0) Metalurg
14:00 Rabotnichki : Shkupi
14:00 Pelister 1 : 0 (0 : 0) Pobeda (P)
14:00 Horizont Turnovo 0 : 1 (0 : 0) Vardar
14:00 Sileks : Makedonija GjP
14:00 Renova 1 : 0 (0 : 0) Teteks
Round 23 (27/03/2010 - 28/03/2010)
Saturday, 27/03/2010
15:00 Rabotnichki 2 : 1 (1 : 0) Teteks
Sunday, 28/03/2010
16:00 Sileks 1 : 1 (1 : 1) Milano
16:00 Pelister 1 : 0 (0 : 0) Vardar
16:00 Metalurg 1 : 1 (1 : 1) Horizont Turnovo
16:00 Renova 2 : 1 (2 : 0) Pobeda (P)
Round 24 (03/04/2010)
Saturday, 03/04/2010
16:00 Sileks 3 : 0 Pobeda (P)
16:00 Milano 2 : 2 (2 : 1) Pelister
16:00 Vardar 0 : 0 Metalurg
16:00 Horizont Turnovo 0 : 1 (0 : 1) Rabotnichki
16:00 Teteks 0 : 1 (0 : 1) Renova
Round 25 (11/04/2010)
Sunday, 11/04/2010
16:00 Pelister 1 : 0 (0 : 0) Sileks
16:00 Metalurg 3 : 0 (0 : 0) Milano
16:00 Rabotnichki 1 : 1 (1 : 0) Vardar
16:00 Renova 2 : 0 (2 : 0) Horizont Turnovo
16:00 Pobeda (P) 2 : 0 (1 : 0) Teteks
Round 26 (18/04/2010)
Sunday, 18/04/2010
16:00 Horizont Turnovo 0 : 1 (0 : 0) Teteks
16:00 Vardar 2 : 0 (1 : 0) Renova
16:00 Milano 0 : 2 (0 : 0) Rabotnichki
16:00 Sileks 0 : 1 (0 : 0) Metalurg
16:00 Pelister 1 : 0 (0 : 0) Pobeda (P)
Round 27 (23/04/2010 - 25/04/2010)
Friday, 23/04/2010
16:00 Renova 1 : 0 (0 : 0) Milano
Saturday, 24/04/2010
16:00 Rabotnichki 1 : 2 (0 : 0) Sileks
Sunday, 25/04/2010
16:00 Metalurg 1 : 0 (1 : 0) Pelister
16:00 Teteks 1 : 1 (0 : 1) Vardar
16:00 Pobeda (P) 0 : 1 (0 : 1) Horizont Turnovo
Round 28 (30/04/2010 - 02/05/2010)
Friday, 30/04/2010
16:30 Pelister 1 : 0 (1 : 0) Rabotnichki
16:30 Milano 2 : 4 (1 : 2) Teteks
Sunday, 02/05/2010
16:30 Metalurg 3 : 0 (0 : 0) Pobeda (P)
16:30 Sileks 0 : 0 (0 : 0) Renova
16:30 Vardar 0 : 1 (0 : 1) Horizont Turnovo
Round 29 (09/05/2010)
Sunday, 09/05/2010
16:30 Rabotnichki 1 : 2 (0 : 2) Metalurg
16:30 Renova 3 : 1 (2 : 0) Pelister
16:30 Teteks 2 : 0 (1 : 0) Sileks
16:30 Horizont Turnovo 2 : 1 (1 : 1) Milano
16:30 Pobeda (P) : Vardar
Round 30 (16/05/2010)
Sunday, 16/05/2010
16:30 Milano 0 : 5 (0 : 0) Vardar
16:30 Sileks 1 : 1 (0 : 0) Horizont Turnovo
16:30 Pelister 0 : 0 (0 : 0) Teteks
16:30 Metalurg 1 : 0 (1 : 0) Renova
16:30 Rabotnichki : Pobeda (P)
Round 31 (19/05/2010)
Wednesday, 19/05/2010
16:30 Pobeda (P) : Milano
16:30 Vardar 2 : 0 (1 : 0) Sileks
16:30 Horizont Turnovo 0 : 1 (0 : 0) Pelister
16:30 Teteks 0 : 0 (0 : 0) Metalurg
16:30 Renova 0 : 1 (0 : 0) Rabotnichki