CURRENT STANDINGS

2.MFL West 2019/20

PosClubPtsPWDLFAGD
000000000
000000000
000000000
000000000
000000000
000000000
000000000
000000000
000000000
000000000
Promotion | 1.MFL
Play-off |
Possible relegation | depends on relegation of 1.MFL teams
Relegation | 3.MFL

Round 1 (24/08/2019)
Saturday, 24/08/2019
17:00 Ohrid   Vlazrimi 77
17:00 Korabi   Skopje
17:00 Kadino (S)   Labunishta
17:00 Gostivar   Drita
17:00 Pelister   Vardari
Round 2 (01/09/2019)
Sunday, 01/09/2019
16:30 Vlazrimi 77   Labunishta
16:30 Ohrid   Gostivar
16:30 Drita   Korabi
16:30 Vardari   Kadino (S)
16:30 Skopje   Pelister
Round 3 (07/09/2019)
Saturday, 07/09/2019
16:00 Pelister   Drita
16:00 Kadino (S)   Skopje
16:00 Korabi   Ohrid
16:00 Labunishta   Vardari
16:00 Gostivar   Vlazrimi 77
Round 4 (15/09/2019)
Sunday, 15/09/2019
15:30 Drita   Kadino (S)
15:30 Vlazrimi 77   Vardari
15:30 Skopje : Labunishta
15:30 Ohrid   Pelister
15:30 Gostivar   Korabi
Round 5 (21/09/2019)
Saturday, 21/09/2019
15:30 Vardari   Skopje
15:30 Pelister   Gostivar
15:30 Labunishta   Drita
15:30 Korabi   Vlazrimi 77
15:30 Kadino (S)   Ohrid
Round 6 (28/09/2019)
Saturday, 28/09/2019
15:00 Drita   Vardari
15:00 Ohrid   Labunishta
15:00 Korabi   Pelister
15:00 Vlazrimi 77   Skopje
15:00 Gostivar   Kadino (S)
Round 7 (05/10/2019)
Saturday, 05/10/2019
15:00 Pelister   Vlazrimi 77
15:00 Vardari   Ohrid
15:00 Kadino (S)   Korabi
15:00 Skopje   Drita
15:00 Labunishta   Gostivar
Round 8 (12/10/2019)
Saturday, 12/10/2019
15:00 Vlazrimi 77   Drita
15:00 Pelister   Kadino (S)
15:00 Ohrid   Skopje
15:00 Gostivar   Vardari
15:00 Korabi   Labunishta
Round 9 (20/10/2019)
Sunday, 20/10/2019
14:30 Labunishta   Pelister
14:30 Kadino (S)   Vlazrimi 77
14:30 Skopje   Gostivar
14:30 Drita   Ohrid
14:30 Vardari   Korabi
Round 10 (26/10/2019)
Saturday, 26/10/2019
14:30 Labunishta   Kadino (S)
14:30 Vlazrimi 77   Ohrid
14:30 Vardari   Pelister
14:30 Drita   Gostivar
14:30 Skopje : Korabi
Round 11 (02/11/2019)
Saturday, 02/11/2019
13:30 Gostivar   Ohrid
13:30 Labunishta   Vlazrimi 77
13:30 Korabi   Drita
13:30 Kadino (S)   Vardari
13:30 Pelister   Skopje
Round 12 (09/11/2019)
Saturday, 09/11/2019
13:00 Drita   Pelister
13:00 Vardari   Labunishta
13:00 Vlazrimi 77   Gostivar
13:00 Ohrid   Korabi
13:00 Skopje : Kadino (S)
Round 13 (23/11/2019)
Saturday, 23/11/2019
13:00 Kadino (S)   Drita
13:00 Vardari   Vlazrimi 77
13:00 Labunishta   Skopje
13:00 Pelister   Ohrid
13:00 Korabi   Gostivar
Round 14 (30/11/2019)
Saturday, 30/11/2019
13:00 Vlazrimi 77   Korabi
13:00 Ohrid   Kadino (S)
13:00 Skopje   Vardari
13:00 Gostivar   Pelister
13:00 Drita   Labunishta
Round 15 (29/02/2020)
Saturday, 29/02/2020
14:00 Vardari   Drita
14:00 Labunishta   Ohrid
14:00 Pelister   Korabi
14:00 Skopje   Vlazrimi 77
14:00 Kadino (S)   Gostivar
Round 16 (07/03/2020)
Saturday, 07/03/2020
14:00 Gostivar   Labunishta
14:00 Drita   Skopje
14:00 Vlazrimi 77   Pelister
14:00 Ohrid   Vardari
14:00 Korabi   Kadino (S)
Round 17 (14/03/2020)
Saturday, 14/03/2020
14:30 Skopje   Ohrid
14:30 Drita   Vlazrimi 77
14:30 Kadino (S)   Pelister
14:30 Vardari   Gostivar
14:30 Labunishta   Korabi
Round 18 (22/03/2020)
Sunday, 22/03/2020
14:30 Pelister   Labunishta
14:30 Gostivar   Skopje
14:30 Ohrid   Drita
14:30 Korabi   Vardari
14:30 Vlazrimi 77   Kadino (S)