CURRENT STANDINGS

3.MFL North 2018/19

PosClubPtsPWDLFAGD
133141103351322
22814914331419
32714905502327
4271483326242
52614824301515
62314725332211
7221471636297
8221471634295
9171452729236
1017145272534-9
1115145092244-22
1213144191532-17
13101431101946-27
1461420121958-39
Promotion | 2.MFL West
Relegation | 4.MFL

Round 1 (16/09/2018)
Sunday, 16/09/2018
10:00 SSK Nova 1 : 0 Studena Voda
15:30 Petrovec 3 : 1 Fortuna
15:30 Volkovo 3 : 3 Marino
15:30 Besa-Vlazrimi 5 : 1 Gorno Lisiche
15:30 BVK 3 : 1 Kadino (S)
15:30 Tekstilec 1 : 7 Lokomotiva
15:30 Ilinden (S) 2 : 1 Rinia 98
Round 2 (22/09/2018 - 23/09/2018)
Saturday, 22/09/2018
15:30 Lokomotiva 3 : 0 Fortuna
15:30 Marino 4 : 1 SSK Nova
Sunday, 23/09/2018
10:00 Kadino (S) 3 : 1 Ilinden (S)
15:30 Tekstilec 2 : 6 Volkovo
15:30 Rinia 98 0 : 0 Besa-Vlazrimi
15:30 Gorno Lisiche 0 : 3 Petrovec
15:30 Studena Voda 2 : 1 BVK
Round 3 (26/09/2018)
Wednesday, 26/09/2018
15:30 BVK 3 : 0 Marino
15:30 Petrovec 2 : 3 Rinia 98
15:30 SSK Nova 5 : 2 Tekstilec
15:30 Besa-Vlazrimi 2 : 0 Kadino (S)
15:30 Volkovo 0 : 0 Lokomotiva
15:30 Fortuna 3 : 0 Gorno Lisiche
15:30 Ilinden (S) 5 : 3 Studena Voda
Round 4 (29/09/2018)
Saturday, 29/09/2018
15:00 Marino 0 : 4 Ilinden (S)
15:00 Lokomotiva 4 : 1 Gorno Lisiche
15:00 Volkovo 5 : 0 SSK Nova
15:00 Studena Voda 3 : 0 Besa-Vlazrimi
15:00 Kadino (S) 1 : 0 Petrovec
15:00 Tekstilec 1 : 5 BVK
15:00 Rinia 98 1 : 2 Fortuna
Round 5 (07/10/2018)
Sunday, 07/10/2018
10:00 SSK Nova 2 : 1 Lokomotiva
15:00 BVK 6 : 0 Volkovo
15:00 Petrovec 2 : 1 Studena Voda
15:00 Besa-Vlazrimi 3 : 1 Marino
15:00 Gorno Lisiche 4 : 2 Rinia 98
15:00 Ilinden (S) 8 : 0 Tekstilec
15:00 Fortuna 3 : 0 Kadino (S)
Round 6 (11/10/2018)
Thursday, 11/10/2018
14:30 Tekstilec 5 : 2 Besa-Vlazrimi
14:30 Studena Voda 4 : 3 Fortuna
14:30 SSK Nova 1 : 1 BVK
14:30 Lokomotiva 3 : 0 Rinia 98
14:30 Kadino (S) 5 : 1 Gorno Lisiche
14:30 Volkovo 1 : 0 Ilinden (S)
14:30 Marino 2 : 0 Petrovec
Round 7 (14/10/2018)
Sunday, 14/10/2018
14:30 Fortuna 8 : 2 Marino
14:30 Ilinden (S) 0 : 1 SSK Nova
14:30 Rinia 98 1 : 2 Kadino (S)
14:30 BVK 2 : 5 Lokomotiva
14:30 Petrovec 2 : 1 Tekstilec
14:30 Gorno Lisiche 4 : 1 Studena Voda
14:30 Besa-Vlazrimi 5 : 0 Volkovo
Round 8 (20/10/2018 - 21/10/2018)
Saturday, 20/10/2018
14:30 Lokomotiva 0 : 2 Kadino (S)
Sunday, 21/10/2018
10:00 SSK Nova 2 : 2 Besa-Vlazrimi
14:30 Marino 2 : 3 Gorno Lisiche
14:30 Volkovo 2 : 1 Petrovec
14:30 Studena Voda 4 : 2 Rinia 98
14:30 BVK 2 : 1 Ilinden (S)
14:30 Tekstilec 1 : 4 Fortuna
Round 9 (28/10/2018)
Sunday, 28/10/2018
10:00 Kadino (S) 1 : 0 Studena Voda
12:00 Rinia 98 6 : 0 Marino
14:00 Fortuna 6 : 1 Volkovo
14:00 Ilinden (S) 2 : 0 Lokomotiva
14:00 Petrovec 2 : 4 SSK Nova
14:00 Gorno Lisiche 2 : 1 Tekstilec
14:00 Besa-Vlazrimi 2 : 1 BVK
Round 10 (03/11/2018 - 04/11/2018)
Saturday, 03/11/2018
13:30 Lokomotiva 4 : 3 Studena Voda
Sunday, 04/11/2018
10:00 SSK Nova 3 : 1 Fortuna
13:30 Marino 0 : 6 Kadino (S)
13:30 Ilinden (S) 3 : 2 Besa-Vlazrimi
13:30 Volkovo 5 : 1 Gorno Lisiche
13:30 BVK 2 : 0 Petrovec
13:30 Tekstilec 0 : 5 Rinia 98
Round 11 (10/11/2018 - 11/11/2018)
Saturday, 10/11/2018
14:00 Gorno Lisiche 1 : 2 SSK Nova
14:00 Besa-Vlazrimi 1 : 0 Lokomotiva
Sunday, 11/11/2018
10:00 Kadino (S) 5 : 1 Tekstilec
14:00 Fortuna 6 : 0 BVK
14:00 Rinia 98 3 : 0 Volkovo
14:00 Studena Voda 4 : 2 Marino
14:00 Petrovec 0 : 0 Ilinden (S)
Round 12 (17/11/2018 - 18/11/2018)
Saturday, 17/11/2018
14:00 Lokomotiva 2 : 0 Marino
Sunday, 18/11/2018
10:00 SSK Nova 3 : 0 Rinia 98
14:00 Volkovo 0 : 1 Kadino (S)
14:00 BVK 8 : 1 Gorno Lisiche
14:00 Besa-Vlazrimi 5 : 0 Petrovec
14:00 Tekstilec 1 : 3 Studena Voda
14:00 Ilinden (S) 3 : 2 Fortuna
Round 13 (24/11/2018 - 25/11/2018)
Saturday, 24/11/2018
13:30 Fortuna 3 : 2 Besa-Vlazrimi
Sunday, 25/11/2018
10:00 Kadino (S) 4 : 0 SSK Nova
12:30 Marino 2 : 3 Tekstilec
13:30 Studena Voda 5 : 2 Volkovo
13:30 Gorno Lisiche 0 : 1 Ilinden (S)
13:30 Petrovec 0 : 2 Lokomotiva
13:30 Rinia 98 5 : 1 BVK
Round 14 (23/03/2019 - 24/03/2019)
Saturday, 23/03/2019
15:00 Lokomotiva 2 : 0 Tekstilec
Sunday, 24/03/2019
10:00 Kadino (S) 4 : 1 BVK
15:00 Fortuna 8 : 0 Petrovec
15:00 Rinia 98 0 : 0 Ilinden (S)
15:00 Studena Voda 1 : 1 SSK Nova
15:00 Marino 1 : 0 Volkovo
15:00 Gorno Lisiche 3 : 2 Besa-Vlazrimi
Round 15 (31/03/2019)
Sunday, 31/03/2019
15:00 Fortuna   Lokomotiva
15:00 Ilinden (S)   Kadino (S)
15:00 SSK Nova   Marino
15:00 Besa-Vlazrimi   Rinia 98
15:00 BVK   Studena Voda
15:00 Volkovo   Tekstilec
15:00 Petrovec : Gorno Lisiche
Round 16 (07/04/2019)
Sunday, 07/04/2019
15:00 Lokomotiva   Volkovo
15:00 Marino   BVK
15:00 Kadino (S)   Besa-Vlazrimi
15:00 Gorno Lisiche   Fortuna
15:00 Studena Voda   Ilinden (S)
15:00 Tekstilec   SSK Nova
15:00 Rinia 98   Petrovec
Round 17 (10/04/2019)
Wednesday, 10/04/2019
15:30 Petrovec   Kadino (S)
15:30 Ilinden (S)   Marino
15:30 SSK Nova   Volkovo
15:30 Fortuna   Rinia 98
15:30 Besa-Vlazrimi   Studena Voda
15:30 BVK   Tekstilec
15:30 Gorno Lisiche   Lokomotiva
Round 18 (14/04/2019)
Sunday, 14/04/2019
16:00 Lokomotiva   SSK Nova
16:00 Tekstilec   Ilinden (S)
16:00 Rinia 98   Gorno Lisiche
16:00 Studena Voda   Petrovec
16:00 Volkovo   BVK
16:00 Marino   Besa-Vlazrimi
16:00 Kadino (S)   Fortuna
Round 19 (20/04/2019)
Saturday, 20/04/2019
16:00 Petrovec   Marino
16:00 Gorno Lisiche   Kadino (S)
16:00 Ilinden (S)   Volkovo
16:00 Rinia 98   Lokomotiva
16:00 Fortuna   Studena Voda
16:00 BVK   SSK Nova
16:00 Besa-Vlazrimi   Tekstilec
Round 20 (26/04/2019)
Friday, 26/04/2019
16:00 SSK Nova   Ilinden (S)
16:00 Kadino (S) : Rinia 98
16:00 Marino   Fortuna
16:00 Lokomotiva   BVK
16:00 Volkovo   Besa-Vlazrimi
16:00 Tekstilec   Petrovec
16:00 Studena Voda   Gorno Lisiche
Round 21 (04/05/2019)
Saturday, 04/05/2019
16:30 Petrovec   Volkovo
16:30 Ilinden (S)   BVK
16:30 Kadino (S)   Lokomotiva
16:30 Fortuna   Tekstilec
16:30 Besa-Vlazrimi   SSK Nova
16:30 Gorno Lisiche   Marino
16:30 Rinia 98   Studena Voda
Round 22 (08/05/2019)
Wednesday, 08/05/2019
16:30 Volkovo   Fortuna
16:30 Marino   Rinia 98
16:30 Lokomotiva   Ilinden (S)
16:30 BVK   Besa-Vlazrimi
16:30 SSK Nova   Petrovec
16:30 Tekstilec   Gorno Lisiche
16:30 Studena Voda   Kadino (S)
Round 23 (12/05/2019)
Sunday, 12/05/2019
17:00 Studena Voda   Lokomotiva
17:00 Rinia 98   Tekstilec
17:00 Fortuna   SSK Nova
17:00 Besa-Vlazrimi   Ilinden (S)
17:00 Kadino (S)   Marino
17:00 Gorno Lisiche   Volkovo
17:00 Petrovec   BVK
Round 24 (19/05/2019)
Sunday, 19/05/2019
17:00 Lokomotiva   Besa-Vlazrimi
17:00 SSK Nova   Gorno Lisiche
17:00 BVK   Fortuna
17:00 Tekstilec   Kadino (S)
17:00 Volkovo   Rinia 98
17:00 Ilinden (S)   Petrovec
17:00 Marino   Studena Voda
Round 25 (22/05/2019)
Wednesday, 22/05/2019
17:00 Gorno Lisiche   BVK
17:00 Petrovec   Besa-Vlazrimi
17:00 Studena Voda   Tekstilec
17:00 Rinia 98   SSK Nova
17:00 Marino   Lokomotiva
17:00 Fortuna   Ilinden (S)
17:00 Kadino (S)   Volkovo
Round 26 (26/05/2019)
Sunday, 26/05/2019
17:00 Ilinden (S)   Gorno Lisiche
17:00 SSK Nova   Kadino (S)
17:00 Tekstilec   Marino
17:00 BVK   Rinia 98
17:00 Besa-Vlazrimi   Fortuna
17:00 Volkovo   Studena Voda
17:00 Lokomotiva   Petrovec