CURRENT STANDINGS

3.MFL Center 2018/19

PosClubPtsPWDLFAGD
1251081126719
22510811241113
32110631371522
41911614321913
5181053216151
6151143422157
7151143427234
813114162223-1
910113171531-16
107111462141-20
116111371323-10
125111281749-32
Promotion | 2.MFL East
Relegation | 4.MFL

Round 1 (09/09/2018)
Sunday, 09/09/2018
13:30 Babuna 9 : 0 Napredok (KR)
16:00 Topolchani 2 : 1 Mladost 1930
16:00 Rosoman 83 0 : 1 Pitu Guli
16:00 Novo Crnilishte 2 : 1 Golemo Konjari
16:00 Bratstvo 07 2 : 1 Marena
16:00 Prevalec 4 : 1 Topolka
Round 2 (15/09/2018 - 16/09/2018)
Saturday, 15/09/2018
16:30 Topolka 4 : 3 Pitu Guli
Sunday, 16/09/2018
16:00 Marena 5 : 3 Novo Crnilishte
16:00 Napredok (KR) 3 : 3 Rosoman 83
16:00 Golemo Konjari 2 : 1 Topolchani
16:00 Prevalec 4 : 1 Bratstvo 07
16:00 Mladost 1930 0 : 5 Babuna
Round 3 (23/09/2018)
Sunday, 23/09/2018
15:00 Pitu Guli 4 : 0 Napredok (KR)
15:00 Novo Crnilishte 0 : 2 Prevalec
15:00 Topolchani 2 : 0 Marena
15:00 Rosoman 83 0 : 0 Mladost 1930
15:00 Bratstvo 07 8 : 1 Topolka
15:00 Babuna 5 : 0 Golemo Konjari
Round 4 (28/09/2018 - 29/09/2018)
Friday, 28/09/2018
15:00 Topolka 2 : 2 Napredok (KR)
Saturday, 29/09/2018
12:00 Bratstvo 07 3 : 2 Novo Crnilishte
15:00 Mladost 1930 1 : 2 Pitu Guli
15:00 Marena 2 : 2 Babuna
15:00 Golemo Konjari 4 : 1 Rosoman 83
15:00 Prevalec 3 : 0 Topolchani
Round 5 (07/10/2018)
Sunday, 07/10/2018
15:00 Topolchani 0 : 0 Bratstvo 07
15:00 Pitu Guli 1 : 1 Golemo Konjari
15:00 Novo Crnilishte 6 : 1 Topolka
15:00 Rosoman 83 2 : 0 Marena
15:00 Babuna 3 : 5 Prevalec
15:00 Napredok (KR) 2 : 2 Mladost 1930
Round 6 (14/10/2018)
Sunday, 14/10/2018
11:00 Bratstvo 07 3 : 5 Babuna
11:00 Topolka 0 : 3 Mladost 1930
14:00 Golemo Konjari 2 : 1 Napredok (KR)
14:00 Prevalec 1 : 0 Rosoman 83
14:00 Novo Crnilishte 4 : 0 Topolchani
14:00 Marena 0 : 3 Pitu Guli
Round 7 (21/10/2018)
Sunday, 21/10/2018
14:00 Napredok (KR) 1 : 4 Marena
14:00 Babuna 2 : 2 Novo Crnilishte
14:00 Pitu Guli 4 : 0 Prevalec
14:00 Rosoman 83 2 : 1 Bratstvo 07
14:00 Mladost 1930 1 : 2 Golemo Konjari
14:00 Topolchani 6 : 2 Topolka
Round 8 (27/10/2018 - 28/10/2018)
Saturday, 27/10/2018
14:00 Prevalec 1 : 1 Napredok (KR)
Sunday, 28/10/2018
11:00 Bratstvo 07 0 : 3 Pitu Guli
14:00 Novo Crnilishte 3 : 1 Rosoman 83
14:00 Marena 2 : 1 Mladost 1930
14:00 Topolka 1 : 1 Golemo Konjari
14:00 Topolchani 1 : 2 Babuna
Round 9 (04/11/2018)
Sunday, 04/11/2018
13:00 Pitu Guli 2 : 1 Novo Crnilishte
13:00 Babuna 3 : 1 Topolka
13:00 Rosoman 83 6 : 0 Topolchani
13:00 Golemo Konjari 2 : 1 Marena
13:00 Napredok (KR) 3 : 7 Bratstvo 07
13:00 Mladost 1930 1 : 2 Prevalec
Round 10 (11/11/2018 - 25/11/2018)
Sunday, 11/11/2018
13:00 Novo Crnilishte 4 : 0 Napredok (KR)
13:00 Babuna 1 : 1 Rosoman 83
13:00 Topolka 3 : 7 Marena
13:00 Bratstvo 07 1 : 1 Mladost 1930
13:00 Topolchani 0 : 3 Pitu Guli
Sunday, 25/11/2018
13:00 Prevalec   Golemo Konjari
Round 11 (18/11/2018)
Sunday, 18/11/2018
13:00 Golemo Konjari 1 : 1 Bratstvo 07
13:00 Mladost 1930 2 : 5 Novo Crnilishte
13:00 Napredok (KR) 8 : 3 Topolchani
13:00 Rosoman 83 6 : 1 Topolka
13:00 Marena 0 : 2 Prevalec
13:00 Pitu Guli   Babuna