Saturday, Nov 18th

Last update:01:32:48 PM GMT

You are here:
1.MFL 2017/18
Schedule iCal export

Round 1 (12/08/2017 - 13/08/2017)

Saturday, 12 August 2017
17:00    SHKShkendija-VARVardar2:0 (0:0)
17:00    RABRabotnichki-RENRenova0:0
Sunday, 13 August 2017
17:00    SKUShkupi-AKAAkademija Pandev1:1 (0:0)
17:00    POBPobeda-PELPelister1:2 (0:1)
17:00    SILSileks-SKOSkopje1:0 (1:0)
go to top
Round 2 (19/08/2017 - 21/08/2017)

Saturday, 19 August 2017
17:00    RENRenova-SILSileks0:3 (0:2)
Sunday, 20 August 2017
17:00    AKAAkademija Pandev-SKOSkopje2:0 (2:0)
17:00    PELPelister-RABRabotnichki1:1 (0:0)
17:00    VARVardar-POBPobeda4:0 (2:0)
Monday, 21 August 2017
17:00    SKUShkupi-SHKShkendija0:3 (0:0)
go to top
Round 3 (26/08/2017 - 27/08/2017)

Saturday, 26 August 2017
16:30    POBPobeda-SKUShkupi2:1 (0:0)
16:30    SILSileks-PELPelister1:4 (0:1)
16:30    SKOSkopje-RENRenova0:0
Sunday, 27 August 2017
16:30    SHKShkendija-AKAAkademija Pandev2:1 (2:0)
Wednesday, 25 October 2017
14:30    RABRabotnichki-VARVardar3:1 (1:0)
go to top
Round 4 (09/09/2017 - 10/09/2017)

Saturday, 09 September 2017
16:00    VARVardar-SILSileks3:1 (1:0)
Sunday, 10 September 2017
16:00    AKAAkademija Pandev-RENRenova1:0 (0:0)
16:00    PELPelister-SKOSkopje0:0
16:00    SKUShkupi-RABRabotnichki2:1 (1:1)
16:00    SHKShkendija-POBPobeda3:3 (2:1)
go to top
Round 5 (16/09/2017 - 17/09/2017)

Saturday, 16 September 2017
15:30    RENRenova-PELPelister1:0 (0:0)
Sunday, 17 September 2017
15:30    POBPobeda-AKAAkademija Pandev2:2 (1:1)
15:30    RABRabotnichki-SHKShkendija2:6 (1:3)
15:30    SILSileks-SKUShkupi0:1 (0:1)
15:30    SKOSkopje-VARVardar1:1 (1:1)
go to top
Round 6 (20/09/2017)

Wednesday, 20 September 2017
15:30    AKAAkademija Pandev-PELPelister2:0 (0:0)
15:30    VARVardar-RENRenova2:1 (1:1)
15:30    SKUShkupi-SKOSkopje1:0 (1:0)
15:30    SHKShkendija-SILSileks5:0 (2:0)
15:30    POBPobeda-RABRabotnichki2:4 (2:0)
go to top
Round 7 (23/09/2017 - 24/09/2017)

Saturday, 23 September 2017
15:30    RENRenova-SKUShkupi0:0
Sunday, 24 September 2017
15:30    RABRabotnichki-AKAAkademija Pandev1:2 (1:1)
15:30    SILSileks-POBPobeda1:0 (0:0)
15:30    SKOSkopje-SHKShkendija1:2 (1:1)
15:30    PELPelister-VARVardar0:1 (0:1)
go to top
Round 8 (27/09/2017)

Wednesday, 27 September 2017
15:30    SKUShkupi-PELPelister1:1 (0:1)
15:30    SHKShkendija-RENRenova2:0 (2:0)
15:30    POBPobeda-SKOSkopje4:2 (2:1)
15:30    RABRabotnichki-SILSileks0:0
Sunday, 10 December 2017
13:00    AKAAkademija Pandev-VARVardar-:-
go to top
Round 9 (30/09/2017 - 01/10/2017)

Saturday, 30 September 2017
15:00    SILSileks-AKAAkademija Pandev1:0 (1:0)
15:00    SKOSkopje-RABRabotnichki0:0
15:00    RENRenova-POBPobeda0:0
15:00    PELPelister-SHKShkendija1:3 (0:2)
Sunday, 01 October 2017
15:00    VARVardar-SKUShkupi1:0 (0:0)
go to top
Round 10 (14/10/2017)

Saturday, 14 October 2017
14:30    AKAAkademija Pandev-SKUShkupi2:0 (0:0)
14:30    VARVardar-SHKShkendija4:2 (0:1)
14:30    PELPelister-POBPobeda2:1 (2:0)
14:30    RENRenova-RABRabotnichki3:1 (1:0)
14:30    SKOSkopje-SILSileks1:1 (1:0)
go to top
Round 11 (22/10/2017)

Sunday, 22 October 2017
14:30    SKOSkopje-AKAAkademija Pandev1:1 (0:1)
14:30    SILSileks-RENRenova0:0
14:30    RABRabotnichki-PELPelister2:0 (1:0)
14:30    POBPobeda-VARVardar1:0 (0:0)
14:30    SHKShkendija-SKUShkupi4:1 (2:0)
go to top
Round 12 (25/10/2017)

Wednesday, 25 October 2017
14:30    AKAAkademija Pandev-SHKShkendija3:2 (1:0)
14:30    SKUShkupi-POBPobeda1:0 (0:0)
14:30    PELPelister-SILSileks1:2 (1:0)
14:30    RENRenova-SKOSkopje5:1 (0:0)
Wednesday, 13 December 2017
13:00    VARVardar-RABRabotnichki-:-
go to top
Round 13 (28/10/2017 - 29/10/2017)

Saturday, 28 October 2017
13:30    RENRenova-AKAAkademija Pandev3:1 (3:0)
Sunday, 29 October 2017
13:30    SKOSkopje-PELPelister1:0 (1:0)
13:30    SILSileks-VARVardar0:0
13:30    RABRabotnichki-SKUShkupi1:0 (1:0)
13:30    POBPobeda-SHKShkendija0:2 (0:1)
go to top
Round 14 (05/11/2017)

Sunday, 05 November 2017
13:30    AKAAkademija Pandev-POBPobeda0:1 (0:1)
13:30    SHKShkendija-RABRabotnichki2:1 (1:1)
13:30    SKUShkupi-SILSileks0:1 (0:1)
13:30    VARVardar-SKOSkopje3:0 (1:0)
13:30    PELPelister-RENRenova2:1 (1:0)
go to top
Round 15 (16/11/2017)

Thursday, 16 November 2017
13:00    PELPelister-AKAAkademija Pandev3:4 (1:2)
13:00    RENRenova-VARVardar2:5 (2:4)
13:00    SKOSkopje-SKUShkupi-:-
13:00    SILSileks-SHKShkendija0:2 (0:0)
13:00    RABRabotnichki-POBPobeda4:0 (2:0)
go to top
Round 16 (19/11/2017)

Sunday, 19 November 2017
13:00    AKAAkademija Pandev-RABRabotnichki-:-
13:00    POBPobeda-SILSileks-:-
13:00    SHKShkendija-SKOSkopje-:-
13:00    SKUShkupi-RENRenova-:-
18:00    VARVardar-PELPelister-:-
go to top



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::