Tuesday, Jun 27th

Last update:09:03:11 PM GMT

You are here:
Prva Liga 2016/17
Schedule iCal export

Round 1 (07/08/2016)

Sunday, 07 August 2016
17:30    POBPobeda-PELPelister0:2 (0:0)
17:30    BREBregalnica-RENRenova1:1 (0:0)
20:00    VARVardar-SKUShkupi1:1 (1:1)
Monday, 08 August 2016
17:30    SHKShkendija-SILSileks2:1 (2:0)
Wednesday, 10 August 2016
17:30    MGPMakedonija GjP-RABRabotnichki0:4 (0:2)
go to top
Round 2 (14/08/2016)

Sunday, 14 August 2016
17:30    RENRenova-MGPMakedonija GjP1:0 (0:0)
17:30    SKUShkupi-RABRabotnichki0:1 (0:1)
17:30    PELPelister-BREBregalnica3:0 (0:0)
17:30    SILSileks-POBPobeda2:1 (2:1)
17:30    VARVardar-SHKShkendija3:0 (1:0)
go to top
Round 3 (21/08/2016)

Sunday, 21 August 2016
16:30    BREBregalnica-SILSileks0:2 (0:0)
16:30    POBPobeda-VARVardar0:1 (0:1)
16:30    MGPMakedonija GjP-PELPelister2:2 (1:1)
16:30    RABRabotnichki-RENRenova1:0 (0:0)
Wednesday, 26 October 2016
14:30    SHKShkendija-SKUShkupi0:1 (0:0)
go to top
Round 4 (27/08/2016)

Saturday, 27 August 2016
16:30    PELPelister-RABRabotnichki3:0 (1:0)
16:30    SILSileks-MGPMakedonija GjP1:1 (1:0)
16:30    VARVardar-BREBregalnica5:1 (3:1)
16:30    SKUShkupi-RENRenova0:0 (0:0)
Sunday, 28 August 2016
16:30    SHKShkendija-POBPobeda3:1 (0:0)
go to top
Round 5 (11/09/2016)

Saturday, 10 September 2016
16:00    RABRabotnichki-SILSileks3:1 (1:0)
Sunday, 11 September 2016
16:00    BREBregalnica-SHKShkendija1:1 (0:1)
16:00    MGPMakedonija GjP-VARVardar0:4 (0:1)
16:00    RENRenova-PELPelister2:0 (0:0)
16:00    POBPobeda-SKUShkupi2:1 (2:0)
go to top
Round 6 (18/09/2016)

Saturday, 17 September 2016
15:30    SKUShkupi-PELPelister2:1 (1:0)
Sunday, 18 September 2016
15:30    SILSileks-RENRenova0:0
15:30    VARVardar-RABRabotnichki1:0 (1:0)
15:30    SHKShkendija-MGPMakedonija GjP3:0 (3:0)
15:30    POBPobeda-BREBregalnica0:0
go to top
Round 7 (25/09/2016)

Saturday, 24 September 2016
15:30    RABRabotnichki-SHKShkendija1:3 (1:0)
Sunday, 25 September 2016
15:30    MGPMakedonija GjP-POBPobeda1:1 (1:0)
15:30    BREBregalnica-SKUShkupi1:0 (0:0)
15:30    RENRenova-VARVardar0:0
15:30    PELPelister-SILSileks0:0
go to top
Round 8 (28/09/2016)

Wednesday, 28 September 2016
15:00    VARVardar-PELPelister1:1 (0:0)
15:00    SHKShkendija-RENRenova1:1 (0:0)
15:00    SKUShkupi-SILSileks1:1 (1:0)
15:00    POBPobeda-RABRabotnichki2:1 (1:0)
15:00    BREBregalnica-MGPMakedonija GjP1:2 (1:1)
go to top
Round 9 (02/10/2016)

Saturday, 01 October 2016
15:00    RABRabotnichki-BREBregalnica1:1 (0:0)
Sunday, 02 October 2016
15:00    RENRenova-POBPobeda1:1 (0:1)
15:00    PELPelister-SHKShkendija1:2 (1:0)
15:00    MGPMakedonija GjP-SKUShkupi0:1 (0:1)
15:00    SILSileks-VARVardar1:3 (0:2)
go to top
Round 10 (16/10/2016)

Saturday, 15 October 2016
14:30    RABRabotnichki-MGPMakedonija GjP2:1 (0:1)
Sunday, 16 October 2016
14:30    SKUShkupi-VARVardar0:0
14:30    SILSileks-SHKShkendija1:3 (0:1)
14:30    PELPelister-POBPobeda2:0 (0:0)
14:30    RENRenova-BREBregalnica1:0 (0:0)
go to top
Round 11 (23/10/2016)

Sunday, 23 October 2016
14:30    MGPMakedonija GjP-RENRenova3:1 (1:0)
14:30    RABRabotnichki-SKUShkupi3:1 (1:0)
14:30    BREBregalnica-PELPelister0:0
14:30    POBPobeda-SILSileks1:1 (0:0)
14:30    SHKShkendija-VARVardar0:2 (0:1)
go to top
Round 12 (30/10/2016)

Sunday, 30 October 2016
13:30    SKUShkupi-SHKShkendija0:0
13:30    SILSileks-BREBregalnica1:0 (0:0)
13:30    PELPelister-MGPMakedonija GjP1:0 (1:0)
13:30    RENRenova-RABRabotnichki1:1 (1:1)
17:30    VARVardar-POBPobeda2:1 (0:1)
go to top
Round 13 (05/11/2016)

Saturday, 05 November 2016
13:30    RABRabotnichki-PELPelister0:1 (0:0)
13:30    MGPMakedonija GjP-SILSileks1:1 (0:0)
13:30    BREBregalnica-VARVardar0:1 (0:0)
13:30    RENRenova-SKUShkupi1:0 (0:0)
13:30    POBPobeda-SHKShkendija1:2 (1:1)
go to top
Round 14 (16/11/2016)

Wednesday, 16 November 2016
13:00    SHKShkendija-BREBregalnica5:2 (4:1)
13:00    VARVardar-MGPMakedonija GjP4:1 (1:0)
13:00    SILSileks-RABRabotnichki2:1 (1:0)
13:00    PELPelister-RENRenova1:0 (1:0)
13:00    SKUShkupi-POBPobeda1:1 (1:1)
go to top
Round 15 (20/11/2016)

Sunday, 20 November 2016
13:00    RENRenova-SILSileks2:2 (0:1)
13:00    PELPelister-SKUShkupi2:0 (1:0)
13:00    RABRabotnichki-VARVardar3:0 (1:0)
13:00    MGPMakedonija GjP-SHKShkendija0:4 (0:2)
13:00    BREBregalnica-POBPobeda2:3 (0:1)
go to top
Round 16 (27/11/2016)

Sunday, 27 November 2016
13:00    POBPobeda-MGPMakedonija GjP0:0
13:00    SKUShkupi-BREBregalnica1:1 (1:0)
13:00    SHKShkendija-RABRabotnichki2:2 (1:1)
13:00    VARVardar-RENRenova1:0 (0:0)
13:00    SILSileks-PELPelister0:0
go to top
Round 17 (30/11/2016)

Wednesday, 30 November 2016
13:00    PELPelister-VARVardar0:1 (0:1)
13:00    RENRenova-SHKShkendija1:2 (0:1)
13:00    SILSileks-SKUShkupi1:0 (0:0)
13:00    RABRabotnichki-POBPobeda3:1 (1:1)
13:00    MGPMakedonija GjP-BREBregalnica2:2 (2:1)
go to top
Round 18 (04/12/2016)

Sunday, 04 December 2016
13:00    BREBregalnica-RABRabotnichki0:0
13:00    POBPobeda-RENRenova0:2 (0:0)
13:00    SHKShkendija-PELPelister1:0 (0:0)
13:00    SKUShkupi-MGPMakedonija GjP0:2 (0:2)
13:00    VARVardar-SILSileks1:1 (1:1)
go to top
Round 19 (19/02/2017)

Sunday, 19 February 2017
14:00    VARVardar-SKUShkupi3:0 (2:0)
14:00    SHKShkendija-SILSileks2:0 (1:0)
14:00    POBPobeda-PELPelister2:2 (1:1)
14:00    BREBregalnica-RENRenova0:1 (0:1)
14:00    MGPMakedonija GjP-RABRabotnichki0:3 (0:1)
go to top
Round 20 (25/02/2017 - 26/02/2017)

Saturday, 25 February 2017
14:00    PELPelister-BREBregalnica2:1 (1:0)
Sunday, 26 February 2017
14:00    SKUShkupi-RABRabotnichki1:1 (0:1)
14:00    RENRenova-MGPMakedonija GjP2:2 (1:1)
14:00    SILSileks-POBPobeda2:0 (0:0)
14:00    VARVardar-SHKShkendija3:1 (2:1)
go to top
Round 21 (04/03/2017 - 05/03/2017)

Saturday, 04 March 2017
14:00    RABRabotnichki-RENRenova0:0
Sunday, 05 March 2017
14:00    SHKShkendija-SKUShkupi0:0
14:00    POBPobeda-VARVardar2:1 (0:1)
14:00    BREBregalnica-SILSileks3:3 (1:1)
14:00    MGPMakedonija GjP-PELPelister1:2 (1:1)
go to top
Round 22 (12/03/2017)

Sunday, 12 March 2017
14:00    SKUShkupi-RENRenova3:2 (1:2)
14:00    PELPelister-RABRabotnichki0:1 (0:0)
14:00    SILSileks-MGPMakedonija GjP4:2 (1:0)
14:00    VARVardar-BREBregalnica2:0 (0:0)
14:00    SHKShkendija-POBPobeda4:0 (1:0)
go to top
Round 23 (18/03/2017)

Saturday, 18 March 2017
14:00    POBPobeda-SKUShkupi1:1 (0:1)
14:00    BREBregalnica-SHKShkendija1:3 (0:0)
14:00    MGPMakedonija GjP-VARVardar0:5 (0:2)
14:00    RABRabotnichki-SILSileks2:0 (0:0)
14:00    RENRenova-PELPelister2:1 (1:0)
go to top
Round 24 (02/04/2017)

Sunday, 02 April 2017
15:00    SILSileks-RENRenova3:0 (2:0)
15:00    SKUShkupi-PELPelister1:0 (1:0)
15:00    VARVardar-RABRabotnichki2:0 (1:0)
15:00    SHKShkendija-MGPMakedonija GjP5:1 (4:0)
15:00    POBPobeda-BREBregalnica0:0
go to top
Round 25 (05/04/2017)

Wednesday, 05 April 2017
16:00    MGPMakedonija GjP-POBPobeda0:0
16:00    BREBregalnica-SKUShkupi3:0 (3:0)
16:00    RABRabotnichki-SHKShkendija1:0 (1:0)
16:00    RENRenova-VARVardar0:1 (0:0)
16:00    PELPelister-SILSileks0:0
go to top
Round 26 (09/04/2017)

Sunday, 09 April 2017
16:00    VARVardar-PELPelister3:1 (3:0)
16:00    SHKShkendija-RENRenova1:1 (0:0)
16:00    SKUShkupi-SILSileks3:1 (2:0)
16:00    POBPobeda-RABRabotnichki0:0
16:00    BREBregalnica-MGPMakedonija GjP1:0 (0:0)
go to top
Round 27 (15/04/2017)

Saturday, 15 April 2017
16:00    RABRabotnichki-BREBregalnica3:1 (2:0)
16:00    RENRenova-POBPobeda1:0 (1:0)
16:00    PELPelister-SHKShkendija0:1 (0:0)
16:00    MGPMakedonija GjP-SKUShkupi0:0
16:00    SILSileks-VARVardar0:1 (0:0)
go to top
Round 28 (22/04/2017 - 23/04/2017)

Saturday, 22 April 2017
16:00    RABRabotnichki-MGPMakedonija GjP1:1 (1:1)
Sunday, 23 April 2017
16:00    SKUShkupi-VARVardar0:2 (0:1)
16:00    SILSileks-SHKShkendija1:1 (0:0)
16:00    PELPelister-POBPobeda1:0 (0:0)
16:00    RENRenova-BREBregalnica4:0 (1:0)
go to top
Round 29 (26/04/2017 - 27/04/2017)

Wednesday, 26 April 2017
16:00    MGPMakedonija GjP-RENRenova1:3 (0:3)
16:00    BREBregalnica-PELPelister1:1 (1:0)
16:00    POBPobeda-SILSileks1:0 (0:0)
16:00    SHKShkendija-VARVardar3:1 (1:1)
Thursday, 27 April 2017
16:00    RABRabotnichki-SKUShkupi0:1 (0:1)
go to top
Round 30 (30/04/2017)

Sunday, 30 April 2017
16:00    SKUShkupi-SHKShkendija1:1
16:00    SILSileks-BREBregalnica3:2
16:00    VARVardar-POBPobeda4:0
16:00    PELPelister-MGPMakedonija GjP3:1
16:00    RENRenova-RABRabotnichki1:1
go to top
Round 31 (03/05/2017)

Wednesday, 03 May 2017
16:00    RABRabotnichki-PELPelister1:1 (1:1)
16:00    MGPMakedonija GjP-SILSileks0:1 (0:1)
16:00    BREBregalnica-VARVardar3:3 (1:2)
16:00    RENRenova-SKUShkupi2:1 (2:1)
16:00    POBPobeda-SHKShkendija1:0 (1:0)
go to top
Round 32 (07/05/2017)

Sunday, 07 May 2017
16:30    SHKShkendija-BREBregalnica3:0 (1:0)
16:30    VARVardar-MGPMakedonija GjP6:0 (3:0)
16:30    SILSileks-RABRabotnichki0:2 (0:1)
16:30    PELPelister-RENRenova3:0 (2:0)
16:30    SKUShkupi-POBPobeda1:2 (1:1)
go to top
Round 33 (13/05/2017 - 14/05/2017)

Saturday, 13 May 2017
16:30    PELPelister-SKUShkupi1:0 (1:0)
Sunday, 14 May 2017
16:30    RENRenova-SILSileks1:0 (1:0)
16:30    RABRabotnichki-VARVardar2:2 (0:1)
16:30    MGPMakedonija GjP-SHKShkendija2:3 (0:1)
16:30    BREBregalnica-POBPobeda1:2 (0:0)
go to top
Round 34 (21/05/2017)

Sunday, 21 May 2017
16:30    POBPobeda-MGPMakedonija GjP4:2 (2:0)
16:30    SKUShkupi-BREBregalnica3:0 (0:0)
16:30    SHKShkendija-RABRabotnichki2:2 (0:2)
16:30    VARVardar-RENRenova2:0 (0:0)
16:30    SILSileks-PELPelister3:3 (3:2)
go to top
Round 35 (28/05/2017)

Sunday, 28 May 2017
16:30    PELPelister-VARVardar2:3 (0:2)
16:30    RENRenova-SHKShkendija4:4 (2:2)
16:30    SILSileks-SKUShkupi1:0 (0:0)
16:30    RABRabotnichki-POBPobeda0:3 (0:1)
16:30    MGPMakedonija GjP-BREBregalnica5:3 (2:1)
go to top
Round 36 (31/05/2017)

Wednesday, 31 May 2017
16:30    BREBregalnica-RABRabotnichki6:2 (2:1)
16:30    POBPobeda-RENRenova0:3 (0:2)
16:30    SHKShkendija-PELPelister3:1 (0:1)
16:30    SKUShkupi-MGPMakedonija GjP1:1 (1:1)
16:30    VARVardar-SILSileks0:0
go to top



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::