Monday, Mar 27th

Last update:11:31:16 PM GMT

You are here: Second League Fixtures & Results
Vtora Liga 2013/14
Schedule iCal export

Round 1 (10/08/2013)

Saturday, 10 August 2013
17:30    VRAVrapchishte-RUFRufeja4:1
17:30    NOVNovaci-TIVTiverija0:2
17:30    MADMadjari Solidarnost-OKT11 Oktomvri3:1
17:30    SILSileks-KMIKozhuf Miravci0:0
17:30    TETTeteks-LOKLokomotiva3:1
17:30    POBPobeda-SKOSkopje0:0
17:30    SKUShkupi-DRIDrita3:0
17:30    BORBorec-ZAJZajazi2:0
go to top
Round 2 (17/08/2013)

Saturday, 17 August 2013
17:30    RUFRufeja-ZAJZajazi2:1
17:30    DRIDrita-BORBorec3:0
17:30    SKOSkopje-SKUShkupi1:0
17:30    LOKLokomotiva-POBPobeda1:1
17:30    KMIKozhuf Miravci-TETTeteks1:1
17:30    OKT11 Oktomvri-SILSileks0:0
17:30    TIVTiverija-MADMadjari Solidarnost2:3
17:30    VRAVrapchishte-NOVNovaci4:2
go to top
Round 3 (24/08/2013)

Saturday, 24 August 2013
17:00    NOVNovaci-RUFRufeja1:0
17:00    MADMadjari Solidarnost-VRAVrapchishte3:1
17:00    SILSileks-TIVTiverija3:0
17:00    TETTeteks-OKT11 Oktomvri3:0
17:00    POBPobeda-KMIKozhuf Miravci0:2
17:00    SKUShkupi-LOKLokomotiva3:0
17:00    BORBorec-SKOSkopje3:2
17:00    ZAJZajazi-DRIDrita0:0
go to top
Round 4 (31/08/2013)

Saturday, 31 August 2013
16:30    SKOSkopje-ZAJZajazi3:1
16:30    LOKLokomotiva-BORBorec0:6
16:30    KMIKozhuf Miravci-SKUShkupi3:1
16:30    OKT11 Oktomvri-POBPobeda0:1
16:30    TIVTiverija-TETTeteks0:2
16:30    VRAVrapchishte-SILSileks1:1
16:30    NOVNovaci-MADMadjari Solidarnost1:2
Sunday, 01 September 2013
16:30    RUFRufeja-DRIDrita1:1
go to top
Round 5 (07/09/2013)

Saturday, 07 September 2013
16:30    MADMadjari Solidarnost-RUFRufeja1:0
16:30    SILSileks-NOVNovaci2:0
16:30    TETTeteks-VRAVrapchishte2:1
16:30    SKUShkupi-OKT11 Oktomvri4:1
16:30    BORBorec-KMIKozhuf Miravci0:1
16:30    ZAJZajazi-LOKLokomotiva4:1
16:30    DRIDrita-SKOSkopje3:0
Sunday, 08 September 2013
16:30    POBPobeda-TIVTiverija4:1
go to top
Round 6 (14/09/2013)

Saturday, 14 September 2013
16:00    RUFRufeja-SKOSkopje1:0
16:00    LOKLokomotiva-DRIDrita1:1
16:00    KMIKozhuf Miravci-ZAJZajazi3:1
16:00    OKT11 Oktomvri-BORBorec1:0
16:00    TIVTiverija-SKUShkupi1:0
16:00    VRAVrapchishte-POBPobeda1:0
16:00    NOVNovaci-TETTeteks1:0
16:00    MADMadjari Solidarnost-SILSileks0:3
go to top
Round 7 (21/09/2013)

Saturday, 21 September 2013
15:30    SILSileks-RUFRufeja2:0
15:30    TETTeteks-MADMadjari Solidarnost5:1
15:30    POBPobeda-NOVNovaci2:0
15:30    SKUShkupi-VRAVrapchishte1:2
15:30    BORBorec-TIVTiverija2:3
15:30    ZAJZajazi-OKT11 Oktomvri3:0
15:30    DRIDrita-KMIKozhuf Miravci1:1
15:30    SKOSkopje-LOKLokomotiva2:0
go to top
Round 8 (28/09/2013)

Saturday, 28 September 2013
15:30    RUFRufeja-LOKLokomotiva1:1
15:30    KMIKozhuf Miravci-SKOSkopje1:2
15:30    OKT11 Oktomvri-DRIDrita0:2
15:30    TIVTiverija-ZAJZajazi2:0
15:30    VRAVrapchishte-BORBorec2:1
15:30    NOVNovaci-SKUShkupi3:2
15:30    MADMadjari Solidarnost-POBPobeda0:0
15:30    SILSileks-TETTeteks2:0
go to top
Round 9 (05/10/2013)

Saturday, 05 October 2013
15:00    POBPobeda-SILSileks1:1
15:00    SKUShkupi-MADMadjari Solidarnost1:0
15:00    BORBorec-NOVNovaci4:1
15:00    ZAJZajazi-VRAVrapchishte2:1
15:00    DRIDrita-TIVTiverija3:3
15:00    SKOSkopje-OKT11 Oktomvri2:1
15:00    LOKLokomotiva-KMIKozhuf Miravci0:0
Sunday, 06 October 2013
15:00    TETTeteks-RUFRufeja3:0
go to top
Round 10 (19/10/2013)

Saturday, 19 October 2013
14:00    RUFRufeja-KMIKozhuf Miravci0:3
14:00    OKT11 Oktomvri-LOKLokomotiva1:0
14:00    TIVTiverija-SKOSkopje1:1
14:00    VRAVrapchishte-DRIDrita0:1
14:00    NOVNovaci-ZAJZajazi0:2
14:00    SILSileks-SKUShkupi2:1
14:00    TETTeteks-POBPobeda3:1
Wednesday, 23 October 2013
14:00    MADMadjari Solidarnost-BORBorec2:1
go to top
Round 11 (26/10/2013)

Saturday, 26 October 2013
14:00    POBPobeda-RUFRufeja1:0
14:00    SKUShkupi-TETTeteks1:0
14:00    DRIDrita-NOVNovaci1:0
14:00    SKOSkopje-VRAVrapchishte3:1
14:00    LOKLokomotiva-TIVTiverija0:1
14:00    KMIKozhuf Miravci-OKT11 Oktomvri1:0
Sunday, 27 October 2013
13:00    BORBorec-SILSileks1:3
13:00    ZAJZajazi-MADMadjari Solidarnost1:0
go to top
Round 12 (02/11/2013)

Saturday, 02 November 2013
13:00    RUFRufeja-OKT11 Oktomvri2:0
13:00    TIVTiverija-KMIKozhuf Miravci2:2
13:00    VRAVrapchishte-LOKLokomotiva3:0
13:00    NOVNovaci-SKOSkopje1:0
13:00    MADMadjari Solidarnost-DRIDrita2:1
13:00    SILSileks-ZAJZajazi5:1
13:00    TETTeteks-BORBorec4:0
13:00    POBPobeda-SKUShkupi1:1
go to top
Round 13 (09/11/2013)

Saturday, 09 November 2013
13:00    SKUShkupi-RUFRufeja3:0
13:00    BORBorec-POBPobeda0:1
13:00    ZAJZajazi-TETTeteks0:2
13:00    DRIDrita-SILSileks1:0
13:00    SKOSkopje-MADMadjari Solidarnost4:1
13:00    LOKLokomotiva-NOVNovaci2:1
13:00    KMIKozhuf Miravci-VRAVrapchishte1:1
13:00    OKT11 Oktomvri-TIVTiverija2:1
go to top
Round 14 (23/11/2013)

Saturday, 23 November 2013
13:00    RUFRufeja-TIVTiverija1:5
13:00    VRAVrapchishte-OKT11 Oktomvri3:0
13:00    NOVNovaci-KMIKozhuf Miravci1:2
13:00    MADMadjari Solidarnost-LOKLokomotiva0:0
13:00    SILSileks-SKOSkopje3:1
13:00    TETTeteks-DRIDrita2:1
13:00    POBPobeda-ZAJZajazi3:0
13:00    SKUShkupi-BORBorec2:1
go to top
Round 15 (30/11/2013)

Saturday, 30 November 2013
13:00    BORBorec-RUFRufeja0:2
13:00    ZAJZajazi-SKUShkupi2:1
13:00    DRIDrita-POBPobeda2:1
13:00    SKOSkopje-TETTeteks0:0
13:00    LOKLokomotiva-SILSileks1:2
13:00    KMIKozhuf Miravci-MADMadjari Solidarnost4:0
13:00    OKT11 Oktomvri-NOVNovaci1:0
13:00    TIVTiverija-VRAVrapchishte1:1
go to top
Round 16 (02/03/2014)

Sunday, 02 March 2014
14:00    TIVTiverija-NOVNovaci2:0
14:00    OKT11 Oktomvri-MADMadjari Solidarnost2:2
14:00    DRIDrita-SKUShkupi3:0awarded
14:00    ZAJZajazi-BORBorec4:0
Tuesday, 04 March 2014
14:00    KMIKozhuf Miravci-SILSileks0:4
14:00    LOKLokomotiva-TETTeteks0:2
14:00    SKOSkopje-POBPobeda0:0
Open Date: RUF Rufeja, VRA Vrapchishte
go to top
Round 17 (08/03/2014)

Saturday, 08 March 2014
14:00    BORBorec-DRIDrita1:2
14:00    SKUShkupi-SKOSkopje3:0
14:00    POBPobeda-LOKLokomotiva3:1
14:00    TETTeteks-KMIKozhuf Miravci1:0
14:00    SILSileks-OKT11 Oktomvri4:0
14:00    MADMadjari Solidarnost-TIVTiverija1:0
14:00    NOVNovaci-VRAVrapchishte0:1
Open Date: RUF Rufeja, ZAJ Zajazi
go to top
Round 18 (15/03/2014)

Saturday, 15 March 2014
14:00    VRAVrapchishte-MADMadjari Solidarnost3:1
14:00    TIVTiverija-SILSileks0:1
14:00    OKT11 Oktomvri-TETTeteks2:2
14:00    KMIKozhuf Miravci-POBPobeda2:0
14:00    LOKLokomotiva-SKUShkupi1:3
14:00    DRIDrita-ZAJZajazi1:0
Sunday, 16 March 2014
14:00    SKOSkopje-BORBorec3:1
Open Date: NOV Novaci, RUF Rufeja
go to top
Round 19 (22/03/2014)

Saturday, 22 March 2014
14:00    ZAJZajazi-SKOSkopje1:0
14:00    BORBorec-LOKLokomotiva0:3
14:00    SKUShkupi-KMIKozhuf Miravci3:1
14:00    POBPobeda-OKT11 Oktomvri2:1
14:00    TETTeteks-TIVTiverija3:0
14:00    SILSileks-VRAVrapchishte3:1
14:00    MADMadjari Solidarnost-NOVNovaci1:0
Open Date: DRI Drita, RUF Rufeja
go to top
Round 20 (25/03/2014)

Tuesday, 25 March 2014
15:00    NOVNovaci-SILSileks0:2
15:00    VRAVrapchishte-TETTeteks3:1
15:00    TIVTiverija-POBPobeda1:0
15:00    OKT11 Oktomvri-SKUShkupi1:2
15:00    KMIKozhuf Miravci-BORBorec0:0
15:00    LOKLokomotiva-ZAJZajazi1:0
15:00    SKOSkopje-DRIDrita1:0
Open Date: MAD Madjari Solidarnost, RUF Rufeja
go to top
Round 21 (29/03/2014)

Saturday, 29 March 2014
15:00    DRIDrita-LOKLokomotiva4:1
15:00    ZAJZajazi-KMIKozhuf Miravci2:0
15:00    BORBorec-OKT11 Oktomvri1:1
15:00    SKUShkupi-TIVTiverija3:0
15:00    POBPobeda-VRAVrapchishte2:1
15:00    TETTeteks-NOVNovaci1:0
15:00    SILSileks-MADMadjari Solidarnost4:0
Open Date: RUF Rufeja, SKO Skopje
go to top
Round 22 (05/04/2014)

Saturday, 05 April 2014
16:00    MADMadjari Solidarnost-TETTeteks0:1
16:00    NOVNovaci-POBPobeda1:0
16:00    VRAVrapchishte-SKUShkupi1:0
16:00    TIVTiverija-BORBorec2:1
16:00    OKT11 Oktomvri-ZAJZajazi1:3
16:00    KMIKozhuf Miravci-DRIDrita1:1
16:00    LOKLokomotiva-SKOSkopje0:3
Open Date: RUF Rufeja, SIL Sileks
go to top
Round 23 (12/04/2014)

Saturday, 12 April 2014
16:00    SKOSkopje-KMIKozhuf Miravci3:0
16:00    DRIDrita-OKT11 Oktomvri4:1
16:00    ZAJZajazi-TIVTiverija0:0
16:00    BORBorec-VRAVrapchishte0:6
16:00    SKUShkupi-NOVNovaci3:0
16:00    POBPobeda-MADMadjari Solidarnost1:0
16:00    TETTeteks-SILSileks1:0
Open Date: LOK Lokomotiva, RUF Rufeja
go to top
Round 24 (15/04/2014)

Tuesday, 15 April 2014
16:00    SILSileks-POBPobeda2:0
16:00    MADMadjari Solidarnost-SKUShkupi0:0
16:00    NOVNovaci-BORBorec2:1
16:00    VRAVrapchishte-ZAJZajazi1:0
16:00    TIVTiverija-DRIDrita1:0
16:00    OKT11 Oktomvri-SKOSkopje1:3
16:00    KMIKozhuf Miravci-LOKLokomotiva3:0
Open Date: RUF Rufeja, TET Teteks
go to top
Round 25 (19/04/2014)

Saturday, 19 April 2014
16:00    LOKLokomotiva-OKT11 Oktomvri2:4
16:00    DRIDrita-VRAVrapchishte1:0
16:00    ZAJZajazi-NOVNovaci5:2
16:00    BORBorec-MADMadjari Solidarnost0:1
16:00    SKUShkupi-SILSileks4:1
16:00    POBPobeda-TETTeteks3:2
Tuesday, 22 April 2014
16:00    SKOSkopje-TIVTiverija3:0
Open Date: KMI Kozhuf Miravci, RUF Rufeja
go to top
Round 26 (26/04/2014)

Saturday, 26 April 2014
16:00    TETTeteks-SKUShkupi1:1
16:00    SILSileks-BORBorec8:1
16:00    MADMadjari Solidarnost-ZAJZajazi1:2
16:00    NOVNovaci-DRIDrita2:3
16:00    VRAVrapchishte-SKOSkopje0:0
16:00    TIVTiverija-LOKLokomotiva2:0
16:00    OKT11 Oktomvri-KMIKozhuf Miravci0:2
Open Date: POB Pobeda, RUF Rufeja
go to top
Round 27 (03/05/2014)

Saturday, 03 May 2014
16:30    KMIKozhuf Miravci-TIVTiverija3:0
16:30    LOKLokomotiva-VRAVrapchishte2:1
16:30    SKOSkopje-NOVNovaci3:1
16:30    DRIDrita-MADMadjari Solidarnost3:2
16:30    ZAJZajazi-SILSileks3:1
16:30    BORBorec-TETTeteks0:5
16:30    SKUShkupi-POBPobeda2:2
Open Date: OKT 11 Oktomvri, RUF Rufeja
go to top
Round 28 (06/05/2014)

Tuesday, 06 May 2014
16:30    POBPobeda-BORBorec12:1
16:30    TETTeteks-ZAJZajazi1:1
16:30    SILSileks-DRIDrita1:0
16:30    MADMadjari Solidarnost-SKOSkopje1:3
16:30    NOVNovaci-LOKLokomotiva3:2
16:30    VRAVrapchishte-KMIKozhuf Miravci3:2
16:30    TIVTiverija-OKT11 Oktomvri2:1
Open Date: RUF Rufeja, SKU Shkupi
go to top
Round 29 (10/05/2014)

Saturday, 10 May 2014
16:30    OKT11 Oktomvri-VRAVrapchishte2:5
16:30    KMIKozhuf Miravci-NOVNovaci8:3
16:30    LOKLokomotiva-MADMadjari Solidarnost3:1
16:30    SKOSkopje-SILSileks