CURRENT STANDINGS

3.MFL Southeast 2019/20

PosClubPtsPWDLFAGD
131100505
231100404
331100633
431100422
531100211
600000000
70100112-1
80100124-2
90100136-3
100100104-4
110100105-5
Promotion | 2.MFL East
Relegation | 4.MFL

Round 1 (14/09/2019 - 15/09/2019)
Saturday, 14/09/2019
16:00 Dojransko Ezero 1 : 2 Ovche Pole
Sunday, 15/09/2019
16:00 Mladost (U) 2 : 4 Tiverija
16:00 Malesh 3 : 6 Raklish
16:00 Spartmani 0 : 4 Vasilevo
16:00 Sloga 1934 5 : 0 Bregalnica (D)
Round 2 (22/09/2019)
Sunday, 22/09/2019
15:30 Bregalnica (D)   Mladost (U)
15:30 Detonit   Spartmani
15:30 Tiverija   Dojransko Ezero
15:30 Vasilevo   Sloga 1934
15:30 Ovche Pole   Malesh
Round 3 (29/09/2019)
Sunday, 29/09/2019
15:00 Raklish : Ovche Pole
15:00 Dojransko Ezero   Bregalnica (D)
15:00 Mladost (U)   Vasilevo
15:00 Malesh   Tiverija
15:00 Sloga 1934   Detonit
Round 4 (06/10/2019)
Sunday, 06/10/2019
15:00 Spartmani   Sloga 1934
15:00 Vasilevo   Dojransko Ezero
15:00 Tiverija   Raklish
15:00 Detonit   Mladost (U)
15:00 Bregalnica (D)   Malesh
Round 5 (13/10/2019)
Sunday, 13/10/2019
15:00 Raklish   Bregalnica (D)
15:00 Dojransko Ezero   Detonit
15:00 Ovche Pole   Tiverija
15:00 Malesh   Vasilevo
15:00 Mladost (U)   Spartmani
Round 6 (20/10/2019)
Sunday, 20/10/2019
14:00 Sloga 1934   Mladost (U)
14:00 Detonit   Malesh
14:00 Bregalnica (D)   Ovche Pole
14:00 Spartmani   Dojransko Ezero
14:00 Vasilevo   Raklish
Round 7 (27/10/2019)
Sunday, 27/10/2019
14:00 Ovche Pole   Vasilevo
14:00 Malesh   Spartmani
14:00 Tiverija   Bregalnica (D)
14:00 Raklish   Detonit
14:00 Dojransko Ezero   Sloga 1934
Round 8 (03/11/2019)
Sunday, 03/11/2019
13:30 Mladost (U)   Dojransko Ezero
13:30 Spartmani   Raklish
13:30 Vasilevo   Tiverija
13:30 Sloga 1934   Malesh
13:30 Detonit   Ovche Pole
Round 9 (10/11/2019)
Sunday, 10/11/2019
13:30 Tiverija   Detonit
13:30 Raklish   Sloga 1934
13:30 Malesh   Mladost (U)
13:30 Bregalnica (D)   Vasilevo
13:30 Ovche Pole   Spartmani
Round 10 (17/11/2019)
Sunday, 17/11/2019
13:00 Detonit   Bregalnica (D)
13:00 Sloga 1934   Ovche Pole
13:00 Dojransko Ezero   Malesh
13:00 Spartmani   Tiverija
13:00 Mladost (U)   Raklish
Round 11 (24/11/2019)
Sunday, 24/11/2019
13:00 Ovche Pole   Mladost (U)
13:00 Bregalnica (D)   Spartmani
13:00 Vasilevo   Detonit
13:00 Raklish   Dojransko Ezero
13:00 Tiverija   Sloga 1934