Round 1 (11/08/2018 - 12/08/2018)
Saturday, 11/08/2018
17:00 Rabotnichki 3 : 4 (1 : 2) Renova
17:00 Shkendija 2 : 2 (0 : 1) Vardar
Sunday, 12/08/2018
17:00 Akademija Pandev 2 : 1 (1 : 0) Makedonija GjP
17:00 Pobeda 1 : 0 (0 : 0) Belasica
17:00 Sileks 1 : 1 (1 : 0) Shkupi
Round 2 (18/08/2018 - 19/08/2018)
Saturday, 18/08/2018
20:00 Rabotnichki 2 : 1 (2 : 0) Sileks
Sunday, 19/08/2018
17:00 Shkupi 0 : 0 Pobeda
17:00 Makedonija GjP 0 : 0 Shkendija
17:00 Belasica 0 : 2 (0 : 0) Akademija Pandev
17:00 Renova 0 : 1 (0 : 0) Vardar
Round 3 (26/08/2018 - 27/08/2018)
Sunday, 26/08/2018
16:30 Sileks 1 : 0 (0 : 0) Renova
16:30 Akademija Pandev 1 : 0 (1 : 0) Shkupi
16:30 Vardar 1 : 0 (1 : 0) Makedonija GjP
16:30 Pobeda 0 : 2 (0 : 1) Rabotnichki
Monday, 27/08/2018
16:30 Shkendija 4 : 1 (2 : 1) Belasica
Round 4 (01/09/2018 - 02/09/2018)
Saturday, 01/09/2018
16:15 Belasica 1 : 1 (0 : 0) Vardar
16:15 Renova 1 : 1 (1 : 1) Makedonija GjP
16:15 Sileks 0 : 0 Pobeda
20:00 Rabotnichki 1 : 0 (1 : 0) Akademija Pandev
Sunday, 02/09/2018
16:15 Shkupi 1 : 2 (1 : 2) Shkendija
Round 5 (16/09/2018)
Sunday, 16/09/2018
15:30 Vardar 2 : 1 (0 : 1) Shkupi
15:30 Shkendija 6 : 2 (3 : 1) Rabotnichki
15:30 Pobeda 1 : 0 (1 : 0) Renova
15:30 Akademija Pandev 3 : 0 (0 : 0) Sileks
15:30 Makedonija GjP 0 : 0 Belasica
Round 6 (22/09/2018 - 23/09/2018)
Saturday, 22/09/2018
19:00 Rabotnichki 0 : 2 (0 : 1) Vardar
Sunday, 23/09/2018
15:30 Shkupi 2 : 1 (1 : 0) Makedonija GjP
15:30 Pobeda 2 : 4 (1 : 2) Akademija Pandev
15:30 Renova 0 : 2 (0 : 0) Belasica
15:30 Sileks 1 : 2 (0 : 1) Shkendija
Round 7 (26/09/2018)
Wednesday, 26/09/2018
15:30 Vardar 1 : 0 (0 : 0) Sileks
15:30 Belasica 1 : 0 (1 : 0) Shkupi
15:30 Akademija Pandev 0 : 2 (0 : 1) Renova
15:30 Makedonija GjP 3 : 0 (2 : 0) Rabotnichki
15:30 Shkendija 0 : 2 (0 : 0) Pobeda
Round 8 (29/09/2018)
Saturday, 29/09/2018
15:00 Renova 2 : 0 (1 : 0) Shkupi
15:00 Shkendija 0 : 0 Akademija Pandev
15:00 Sileks 1 : 1 (0 : 1) Makedonija GjP
15:00 Pobeda 0 : 1 (0 : 0) Vardar
15:00 Rabotnichki 1 : 1 (1 : 1) Belasica
Round 9 (06/10/2018)
Saturday, 06/10/2018
15:00 Shkupi 1 : 1 (1 : 0) Rabotnichki
15:00 Makedonija GjP 1 : 0 (1 : 0) Pobeda
15:00 Shkendija 2 : 2 (1 : 0) Renova
15:00 Vardar 3 : 0 (1 : 0) Akademija Pandev
15:00 Belasica 1 : 1 (0 : 0) Sileks
Round 10 (21/10/2018)
Sunday, 21/10/2018
14:30 Belasica 2 : 1 (1 : 0) Pobeda
14:30 Vardar 0 : 2 (0 : 1) Shkendija
14:30 Shkupi 2 : 0 (0 : 0) Sileks
14:30 Makedonija GjP 1 : 0 (0 : 0) Akademija Pandev
14:30 Renova 0 : 2 (0 : 1) Rabotnichki
Round 11 (28/10/2018)
Sunday, 28/10/2018
13:30 Shkendija 5 : 1 (2 : 0) Makedonija GjP
13:30 Akademija Pandev 3 : 0 (2 : 0) Belasica
13:30 Sileks 2 : 0 (1 : 0) Rabotnichki
13:30 Vardar 0 : 0 Renova
13:30 Pobeda 2 : 0 (1 : 0) Shkupi
Round 12 (31/10/2018)
Wednesday, 31/10/2018
13:30 Makedonija GjP 1 : 3 (0 : 1) Vardar
13:30 Shkupi 1 : 0 (0 : 0) Akademija Pandev
13:30 Belasica 0 : 2 (0 : 1) Shkendija
13:30 Renova 1 : 1 (0 : 0) Sileks
13:30 Rabotnichki 3 : 1 (0 : 0) Pobeda
Round 13 (04/11/2018)
Sunday, 04/11/2018
13:30 Makedonija GjP 1 : 2 (1 : 0) Renova
13:30 Shkendija 3 : 0 (2 : 0) Shkupi
13:30 Akademija Pandev 1 : 0 (0 : 0) Rabotnichki
13:30 Vardar 1 : 1 (1 : 0) Belasica
13:30 Pobeda 2 : 0 (0 : 0) Sileks
Round 14 (10/11/2018)
Saturday, 10/11/2018
13:00 Belasica 1 : 4 (1 : 2) Makedonija GjP
13:00 Sileks 1 : 0 (1 : 0) Akademija Pandev
13:00 Shkupi 1 : 0 (0 : 0) Vardar
13:00 Renova 2 : 1 (1 : 1) Pobeda
13:00 Rabotnichki 1 : 2 (1 : 1) Shkendija
Round 15 (22/11/2018)
Thursday, 22/11/2018
13:00 Vardar 0 : 1 (0 : 0) Rabotnichki
13:00 Akademija Pandev 2 : 1 (1 : 1) Pobeda
13:00 Belasica 3 : 1 (1 : 1) Renova
13:00 Makedonija GjP 2 : 2 (1 : 2) Shkupi
13:00 Shkendija 5 : 0 (2 : 0) Sileks
Round 16 (25/11/2018)
Sunday, 25/11/2018
13:00 Shkupi 1 : 0 (0 : 0) Belasica
13:00 Rabotnichki 5 : 1 (2 : 0) Makedonija GjP
13:00 Renova 1 : 1 (1 : 1) Akademija Pandev
13:00 Pobeda 0 : 2 (0 : 0) Shkendija
13:00 Sileks 0 : 1 (0 : 1) Vardar
Round 17 (28/11/2018)
Wednesday, 28/11/2018
13:00 Shkupi 1 : 1 (0 : 1) Renova
13:00 Shkendija 0 : 1 (0 : 1) Akademija Pandev
13:00 Makedonija GjP 1 : 1 (1 : 0) Sileks
13:00 Belasica 1 : 2 (0 : 2) Rabotnichki
13:00 Vardar 3 : 0 (1 : 0) Pobeda
Round 18 (02/12/2018)
Sunday, 02/12/2018
13:00 Sileks 1 : 0 (1 : 0) Belasica
13:00 Rabotnichki 0 : 2 (0 : 1) Shkupi
13:00 Pobeda 0 : 2 (0 : 2) Makedonija GjP
13:00 Renova 0 : 3 (0 : 1) Shkendija
13:00 Akademija Pandev 0 : 0 Vardar
Round 19 (17/02/2019)
Sunday, 17/02/2019
14:00 Akademija Pandev 3 : 0 (1 : 0) Makedonija GjP
14:00 Pobeda 1 : 1 (1 : 1) Belasica
14:00 Rabotnichki 1 : 1 (1 : 0) Renova
14:00 Sileks 2 : 2 (2 : 0) Shkupi
14:00 Shkendija 1 : 0 (1 : 0) Vardar
Round 20 (24/02/2019)
Sunday, 24/02/2019
14:00 Belasica 0 : 1 (0 : 1) Akademija Pandev
14:00 Rabotnichki 1 : 1 (0 : 1) Sileks
14:00 Renova 4 : 0 (2 : 0) Vardar
14:00 Shkupi 3 : 0 (1 : 0) Pobeda
14:00 Makedonija GjP 1 : 1 (0 : 1) Shkendija
Round 21 (03/03/2019)
Sunday, 03/03/2019
14:00 Pobeda 0 : 1 (0 : 1) Rabotnichki
14:00 Vardar 3 : 1 (2 : 0) Makedonija GjP
14:00 Akademija Pandev 0 : 2 (0 : 1) Shkupi
14:00 Shkendija 3 : 0 (0 : 0) Belasica
14:00 Sileks 0 : 0 Renova
Round 22 (10/03/2019)
Sunday, 10/03/2019
14:00 Sileks 1 : 0 (0 : 0) Pobeda
14:00 Shkupi 1 : 0 (1 : 0) Shkendija
14:00 Belasica 0 : 0 Vardar
14:00 Renova 0 : 0 Makedonija GjP
14:00 Rabotnichki 1 : 2 (0 : 1) Akademija Pandev
Round 23 (16/03/2019)
Saturday, 16/03/2019
14:30 Vardar 1 : 0 (1 : 0) Shkupi
14:30 Pobeda 2 : 3 (0 : 2) Renova
14:30 Shkendija 1 : 0 (0 : 0) Rabotnichki
14:30 Makedonija GjP 2 : 1 (1 : 0) Belasica
14:30 Akademija Pandev 2 : 0 (1 : 0) Sileks
Round 24 (28/03/2019 - 30/04/2019)
Thursday, 28/03/2019
14:30 Renova 3 : 2 (2 : 1) Belasica
14:30 Shkupi 0 : 1 (0 : 0) Makedonija GjP
14:30 Sileks 0 : 3 (0 : 1) Shkendija
14:30 Rabotnichki 0 : 2 (0 : 1) Vardar
Tuesday, 30/04/2019
16:00 Pobeda 1 : 3 (0 : 0) Akademija Pandev
Round 25 (31/03/2019)
Sunday, 31/03/2019
15:30 Makedonija GjP 1 : 1 (0 : 0) Rabotnichki
15:30 Shkendija 5 : 2 (3 : 0) Pobeda
15:30 Vardar 1 : 0 (1 : 0) Sileks
15:30 Belasica 2 : 0 (1 : 0) Shkupi
15:30 Akademija Pandev 2 : 1 (1 : 0) Renova
Round 26 (03/04/2019)
Wednesday, 03/04/2019
15:30 Sileks 1 : 1 (0 : 1) Makedonija GjP
15:30 Akademija Pandev 0 : 1 (0 : 1) Shkendija
15:30 Rabotnichki 1 : 1 (0 : 0) Belasica
15:30 Pobeda 0 : 0 Vardar
15:30 Renova 1 : 0 (1 : 0) Shkupi
Round 27 (07/04/2019)
Sunday, 07/04/2019
15:30 Belasica 0 : 1 (0 : 0) Sileks
15:30 Shkupi 1 : 2 (1 : 0) Rabotnichki
15:30 Makedonija GjP 3 : 0 (1 : 0) Pobeda
15:30 Shkendija 2 : 1 (1 : 1) Renova
15:30 Vardar 1 : 1 (1 : 0) Akademija Pandev
Round 28 (14/04/2019)
Sunday, 14/04/2019
16:00 Belasica 1 : 1 (0 : 0) Pobeda
16:00 Vardar 0 : 0 Shkendija
16:00 Shkupi 2 : 1 (2 : 0) Sileks
16:00 Makedonija GjP 1 : 1 (0 : 1) Akademija Pandev
16:00 Renova 1 : 2 (0 : 0) Rabotnichki
Round 29 (21/04/2019)
Sunday, 21/04/2019
16:00 Akademija Pandev 0 : 2 (0 : 0) Belasica
16:00 Sileks 1 : 0 (0 : 0) Rabotnichki
16:00 Shkendija 4 : 2 (3 : 0) Makedonija GjP
16:00 Pobeda 0 : 3 (0 : 0) Shkupi
16:00 Vardar 2 : 0 (1 : 0) Renova
Round 30 (24/04/2019)
Wednesday, 24/04/2019
16:00 Renova 1 : 0 (1 : 0) Sileks
16:00 Makedonija GjP 0 : 2 (0 : 1) Vardar
16:00 Rabotnichki 1 : 2 (1 : 0) Pobeda
16:00 Belasica 2 : 1 (1 : 0) Shkendija
16:00 Shkupi 1 : 0 (0 : 0) Akademija Pandev
Round 31 (27/04/2019 - 28/04/2019)
Saturday, 27/04/2019
16:00 Shkendija 5 : 1 (3 : 1) Shkupi
16:00 Pobeda 0 : 1 (0 : 1) Sileks
16:00 Makedonija GjP 3 : 1 (2 : 1) Renova
16:00 Akademija Pandev 3 : 1 (1 : 0) Rabotnichki
Sunday, 28/04/2019
16:00 Vardar 1 : 1 (0 : 1) Belasica
Round 32 (04/05/2019)
Saturday, 04/05/2019
16:00 Sileks 3 : 0 (1 : 0) Akademija Pandev
16:00 Shkupi 2 : 2 (1 : 1) Vardar
16:00 Rabotnichki 0 : 1 (0 : 0) Shkendija
16:00 Renova 9 : 1 (5 : 1) Pobeda
16:00 Belasica 3 : 1 (1 : 0) Makedonija GjP
Round 33 (08/05/2019)
Wednesday, 08/05/2019
16:30 Makedonija GjP 1 : 0 (1 : 0) Shkupi
16:30 Shkendija 0 : 0 Sileks
16:30 Belasica 3 : 2 (1 : 1) Renova
16:30 Vardar 1 : 1 (0 : 1) Rabotnichki
16:30 Akademija Pandev 4 : 0 (1 : 0) Pobeda
Round 34 (12/05/2019)
Sunday, 12/05/2019
16:30 Shkupi 2 : 2 (1 : 1) Belasica
16:30 Pobeda 1 : 4 (1 : 3) Shkendija
16:30 Renova 1 : 1 (1 : 1) Akademija Pandev
16:30 Rabotnichki 2 : 0 (2 : 0) Makedonija GjP
16:30 Sileks 1 : 0 (1 : 0) Vardar
Round 35 (19/05/2019)
Sunday, 19/05/2019
16:30 Shkupi 2 : 2 (1 : 0) Renova
16:30 Vardar 6 : 0 (4 : 0) Pobeda
16:30 Makedonija GjP 2 : 0 (2 : 0) Sileks
16:30 Shkendija 4 : 1 (1 : 0) Akademija Pandev
16:30 Belasica 0 : 1 (0 : 1) Rabotnichki
Round 36 (26/05/2019)
Sunday, 26/05/2019
16:30 Pobeda 1 : 3 (0 : 1) Makedonija GjP
16:30 Rabotnichki 1 : 2 (0 : 0) Shkupi
16:30 Akademija Pandev 1 : 1 (0 : 0) Vardar
16:30 Sileks 2 : 1 (1 : 0) Belasica
16:30 Renova 3 : 2 (2 : 1) Shkendija